Ağustos Ayı Biten Ürünlerim 2018

bitenurunler-agustos

Herkese merhaba! Yine, yeni, yeniden biten ürünlerimle karşınızdayım. Ağustos ayında da diğer aylardaki gibi ürün çeşitliliğimiz bol efendim.☺ E o zaman hemen başlayalım…

SAÇ BAKIM ÜRÜNLERİ

agustos-biten-urunler

1- Pantene Besin Takviyesi Saç Kremi : Geçtiğimiz ay şampuanını bitirdiğim Pantene Besin Takviyesi serisinin bu ay da saç kremini bitirdim. Açıkçası yapısı çok fazla yoğun olduğu için şişeden her defasında ürünü çıkarırken zorlanıyordum. Bu durum beni iyice uyuz etmişti.☺ Ama tekrar bu seriden alabilirim. Sevdim.

2- Nivea Men Sport Duş Jeli : Her ne kadar ismi duş jeli olarak geçse de vücut, yüz ve saç için de kullanılabilen çok amaçlı bir ürün. O yüzden eşim hem şampuan hem duş jeli olarak kullandı. Kokusu muhteşem! Ve çok kalıcı! Her saçlarını yıkadığında buram buram saçlarının kokusunu hissediyorduk. Şimdiden yenisini istiyor.

3- Biota Saç Sütü : Saç bakım yağlarından sonra saçlarımı açabilen tek saç spreyi diyebilirim. Hele kokusu, hele kokusuuu… Her kullandığımda mest oluyordum. Bayıldım…♥

VÜCUT BAKIM ÜRÜNLERİ

AGUSTOS-AYİ-BİTEN-URUNLERİM

4- Nivea Dry Fresh Deodorant : Yaz aylarında üçer beşer bitirdiğimiz tek şey deodorantlar oldu. Normalde pudralı deodorantları pek sevmem ama bununla anlaştık. Temiz ferah bir kokusu vardı. Koruması da yeterliydi.

5- İsana Sensitiv Deodorant : İçerisinde alüminyum ve alkol bulunmadığı için tercih etmiştim. Yalnız kokusu bildiğiniz erkeksi. Tekrar almam herhalde.

6- Slazenger Active Sport Deodorant : Ah Slazenger’ın her deodorantı mı güzel olur? Eşim de bende çok seviyoruz.

7- Le Petit Marseillais Kremli Duş Jeli : İçerisinde Argan Yağı – Bal Mumu – Gül Yaprağı Yağı bulunuyor. Vücudumu kurutmadan temizlemesi ve aynı zamanda nemlendirmesini çok sevdim. Hatta Le Petit Marseillais markasından en sevdiğim duş jeli oldu.

8- Farmasi Naturelle Zeytinyağlı Besleyici Sıvı El Sabunu : Geçen ayda bir şişe daha bitirdiğimiz bu sıvı sabunun serisinden bir tane daha bitirdik. Hatta serinin şampuanı, saç kremi, duş jelini de aldık kullanıyoruz. Seviyoruz seni Farmasiiii.☺♥

CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ

biten-urunler

9- Nivea Micellair Göz Makyaj Temizleyicisi : Ben Nivea’nın bu Micellair serisini çok sevdim. Hatta yüz, göz ve dudaklar için olanını daha çok sevdim. Fakat son zamanlarda göz makyajlarımı çift fazlı temizleyicilerle temizlediğim zaman nedenini anlamadığım şekilde göz çevrem şişiyor. O yüzden bir süre bu tarz temizleyicilerden uzak duracağım.

10- Loreal Saf Kil Detox Maskesi : Şimdiye kadar kullandığım kil maskeleri arasında cildimi tahriş etmeden temizleyen tek maske. O yüzden bittikçe tekrar alacaklarımdan.

11- Benton Göz Kremi : Markadan gelen ürünler arasında bu tester da vardı. İki üç kez kullanma fırsatım oldu. Göz çevremde bıraktığı nemi vs beğendim. Ama büyük boyunu alacak kadar değil.☺

12- Garnier Saf Kömür Siyah Kağıt Yüz Maskesi : Cildimi arındırırken aynı zamanda nemlendiren ilginç bir kağıt maske. İndirimde görürsem tekrar alırım.

RENKLİ KOZMETİK & AĞIZ BAKIM ÜRÜNLERİ

favori-kozmetik-urunlerim

13- Farmasi Makyaj Sabitleme Spreyi : Kozmetik malzemelerimin içinde en sevdiklerimden. Daha bitmeden 2. şişesini alıp yedeklemiştim. Hem makyaj aralarında, hem makyaj sonunda sürekli kullandığım ürün. Makyajdaki o pudralı görünümü alırken, bir güzel de sabitliyor. Harikasın.!♥

14- Farmasi Eurofresh Aloe Veralı Diş Macunu : Bu da aynı şekilde bitmeden yedeklediğimiz ürünlerden. Farmasi’nin tüm diş macunları kalp ben resmen. Artık başka marka kullanamaz olduk.

Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın