Le Petit Marseillais Kremli Duş Jeli

Merhaba sevgili ailem. Bundan aylar önce şuan ismini hatırlayamadığım bir markadan gelen Le Petit Le Petit Marseillais Kremli Duş Jeli o zamanlar ihtiyacım olmadığı için stok çekmeceme koymuştum. Kullanma zamanı gelince hemen çıkardım. Şuan duş jelini yarıladığım için yorumlama aşamasını da geldiğimi düşünerek sizlerle de yorumlarımı paylaşmak istedim. Bahsedeceğim ürün; Le Petit Marseillais; Argan Yağı – Bal Mumu – Gül Yaprağı Yağı içerikli olan Kremli Duş Jeli.

Le-Petit-Marseillais-Kremli-DusJeli-Arganyagi-BalMumu-Gulyapragiyagi

Ben zaten gül içerikli olan tüm cilt bakım ürünlerinin hastasıyım! Neden bilmiyorum ama gül bana hep doğallığı hatırlatıyor. Gülsuyundan kaynaklı olabilir.☺ Fakat tabii ki Le Petit Marseillais bu konuda masum değil. Oldukça zengin içerikli maşallah. Neyse… Yinede çok güzel kokuyor ama…♥

Le-Petit-Marseillais-Kremli-DusJeliLe-Petit-Marseillais-Kremli-gullu-DusJeli

250 ml’lik pembiş bir şişede. Kremli bir duş jeli olduğu için cildi temizlerken aynı zamanda nemlendiriyor da. Ben zaten kremli duş jellerini nemlendirme özellikleri olduğu için diğerlerine nazaran daha çok seviyorum. Yapısından dolayı çok fazla köpürmüyor. Ama ellerimde gördüğünüz kadar az bir miktarı tüm vücut için yeterli oluyor. Biz eşimle birlikte kullanıyoruz ve çok beğendik.

Le-Petit-MarseillaisDusJeliLe-Petit-Marseillais-DusJeli

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın