İsana Sensitiv Deodorant

Merhaba sevgili ailem. Ben genel olarak deodorant kullanımımda pek fazla arayışa girmem. Hatta uzunca bir süredir Nivea’nın Fresh Natural Deodorantını kullanıyorum. Yazısını şurada bulabilirsiniz. Fakat Rossmann mağazalarında satılan, benimde cilt bakım ürünlerini severek kullandığım İsana markasının, içerisinde alkol ve alüminyum bulundurmayan deodorantı hakkında güzel şeyler okuduğum için bende denemek istedim.

isana-sensitiv-deodorant

Deodorant 150 ml’lik şişede. Tüm ambalajlarında olduğu gibi sade bir tasarımı var. Alırken kokusuna bakma ihtiyacı duymadığım için haliyle kokusu hakkında herhangi bir fikrim de yoktu. Fakat ilk sıktığım anda bayağı bir şaşırdım. Çünkü kokusu asla bir kadın kokusu değil. Hatta acaba erkekler için olan deodorantını mı aldım yanlışlıkla falan dedim ama öyle bir ibare de yazmıyor üzerinde. Neyse genel olarak bayıcı bir erkek kokusu olmasa da idare eder.

isana-deodorantrossmann-isana

Pudralı bir deodorant değil. Sırf bu yüzden bile bir deodorantı sevebilirim. Çünkü pudralı deodorantları sevemiyorum. Gözenekleri tıkadığını düşünüyorum. Ter kokusuna ve terlemeye karşı güzel bir deodorant. Kalıcılığı falan iyi. Gün içinde sık sık tazeliyorum tabii ben. Merak edenler temiz içerikli olduğu için bile deneyebilir bence. Fiyatı da 7,00 – 8,00 TL gibi birşeydi.

isana

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

 

Bir cevap yazın