Nivea Men Sport Duş Jeli

Merhaba sevgili ailem. Bir Gratis alışverişimde Sezer’e de birşeyler almış olmak için☺  Nivea Men Sport Duş Jelini almıştım. Yanılmıyorsam Nivea’nın erkek deodorantıyla kofre şeklinde satılıyordu. Deodorantı kullanıp bunu sonraya bıraktığı için ancak kullanma fırsatını bulabildi. Kullanmışken bende kendisinin yorumlarını sizlerle paylaşmak istedim. Çünkü biliyorum her ne kadar kadın okurum varsa, erkek okuyucularım da var.

nivea-men-sport-dusjeli

Nivea Men Sport Duş Jeli

Hem vücut, hem yüz hemde saçlarda kullanılabiliyor. Yani 3’ü 1 arada tam üşengeç erkeklere göre.☺ Kendi eşimden biliyorum öyle bizim gibi farklı farklı bin çeşit ürün kullanmayı asla sevmiyorlar. Maskesiydi, peelingiydi, saç kremiydi, aman duş jeliydi yok yani. O yüzden bu harika bir ürün olmuş. 250 ml’lik şişede. Kokusu tek kelimeyle muhteşem. Nasıl anlatsam bilemiyorum ama erkeksi, karizmatik hoş bir kokusu var.

nivea-men-sport-dusjeli-sampuannivea-men-sport-dus-jeli

Sezer bunu kullanımına uygun olarak aynı şekilde  hem saçları, hemde vücudu için kullanıyor. Yüzünde yanılmıyorsam denemedi.☺ Saçlarını yumuşacık yapıyor. Aynı zamanda kokusu çok kalıcı. Duş sonrası yanımdan geçerken falan bayağı bariz ben bile hissediyorum kokusunu. Kendisi gayet beğendi. Bitince tekrar isteyebilir. Almak isteyen varsa tavsiye ediyoruz efendim…

nivea-men-sport-dusjeli-sampuan-vucut

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın