Bioblas Argan Yağlı Saç Bakım Kremi

Herkese merhaba sevgili ailem. Geçtiğimiz ay Bioblas Argan Yağlı Saç Bakım Kremi almıştım. Yeterince kullanıp gözlemlediğimi düşünerek burada sizlerle de yorumlarımı paylaşmak istedim. Bioblas markasının şimdiye kadar birkaç ürününü denedim. Şampuan, saç bakım yağı vs. Kullandıklarımı beğenmiştim. Yani genel olarak markanın ürünlerinden memnun olduğum için bu ürünü de denemek istedim.

bioblas-argan-yagli-sac-bakim-kremi

Bioblas Botanic Oils Argan Yağlı Saç Kremi “SAÇ DÖKÜLMESİNE KARŞI” Tüm saç tiplerine uygun olup; yıpranan saçlarınızı onarmayı ve saç köklerinin beslenmesine yardımcı olmayı vaat ediyor. Bioblas’ın geliştirdiği Patentli Bitkisel Kompleks B19, saç dökülmesine karşı etkili olduğu ve saçı beslediği klinik olarak test edilmiştir.

Kullanımı : Şampuan sonrası durulanan formül. Ben genellikle parmak uçlarıma az bir miktar alıp, ellerimde ısıtıp saç diplerime değirmeden saçımın boylarına masaj yaparak uyguluyorum. 

bioblas-argan-yagli-sac-bakim-kremi-

Ürün 250 ml’lik tüpte bulunuyor. Her kullanımda çok az az kullandığım için hergün saçlarımı da yıkadığımı düşünürsek benimle yaklaşık 2 ay kadar beraber olur. Bayağı bereketli yani.

bioblasbioblas-sac-kremi

  • Fotoğraflarda gördüğünüz gibi kremin yapısı bayağı yoğun. Bu sebepten parmaklarımdaki miktar kadar ürün benim tüm saçlarım için yeterli oluyor. Aksi takdirde saçlarımı yağlandırıyor.
  • Onun dışında saçlarımı güzel nemlendiriyor ve yumuşatıyor. Kullandıktan sonra ombreli ve zor açılan saçlarımı bu saç kremi sayesinde rahatlıkla tarayabiliyorum.
  • Saçlarımın elektriklenmesini önlüyor. Saçlarım bu sayede daha bakımlı görünüyor.
  • Dökülmeye karşı bir etkisini gözlemleyemedim.
  • Genel olarak memnun kaldım ama Elseve in aynı şekilde tüpteki saç kremleriyle kıyaslarsam bir Elseve gibi değil.

bioblas-sac-kremi-kullananlar

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Beni yakından takip etmek isterseniz aktif olarak kullandığım İNSTAGRAM hesabımdan takip edebilirsiniz. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

1 comment

Bir yanıt yazın