Garnier Saf Kömür Siyah Kağıt Yüz Maskesi

Herkese merhaba. Garnier Saf Kömür Siyah Kağıt Yüz Maskesi ilk çıktığı sıralarda indirimde görünce hemen almıştım. Uzun zamandır da çekmece köşesinde beni bekliyordu. Nihayet kullanabildim! Aslında şöyle ki; üzerinde matlaştırma yazdığı için biraz uzak durmuştum denilebilir. Cildimin mat görünmesini asla istemediğim, mat görünümden hoşlanmadığım için şimdiye dek kullanamadım….

garnier-saf-komur-siyah-kagit-yuz-maskesi

Fakat son zamanlarda Ankara’da havalar boğucu bir sıcak haline gelince, cildimde fazla bir sebum hissettim. Bu defa elim hemen bu maskeye gitti. Beklediğimin aksine çok güzel bir sonuç aldım.

Garnier Saf Kömür Siyah Kağıt Yüz Maskesinin kağıdı da siyah renkteydi. Yüzüme uyguladıktan sonra 15 dakika kadar bekleyip çıkardım. Fazla ürünü cildime masaj yapar hareketlerle yedirdim.

garnier-saf-komur-siyah-kagit-maskesi

İlginç bir şekilde maske cildimde arınmış bir his bırakırken, aynı zamanda cildimi nemlendirdi de. Keşke önce kullansaymışım dedim gerçekten.☺İçerisinde Siyah Çay Yaprağı + LHA + Hyaluronik Asit bulunuyor. Kokusu da bildiğiniz çay gibi. Biraz değişik geldi ama etkisinden dolayı çok sevdim. Benim karma/sivilcelenmeye müsait cildimde herhangi bir probleme de yol açmadı. Tekrar alırım.♥

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın