Bioxcin Keratin & Argan Onarıcı Saç Bakım Yağı

Herkese merhaba sevgili ailem. Bioxcin markasının yeni çıkan serilerinden en çok sevdiğim ürün hakkında biraz konuşmaya geldim. Bahsedeceğim ürün; Bioxcin Keratin & Argan Onarıcı Saç Bakım Yağı.

bioxcin-keratin-argan-sac-bakim-yagi

Bu serinin geçtiğimiz aylarda lansmanına katılmıştım. Hediye edilen tüm ürünleri de kullandım. Yavaş yavaş hepsinin inceleme yazılarını da tamamlayacağım. Lansmana ait diğer tüm detaylara bakmak isterseniz şuradaki yazımda bulabilirsiniz.

bioxcin

Bioxcin Keratin & Argan Onarıcı Saç Bakım Yağı 150 ml’lik pompalı bir şişede bulunuyor. İçerisinde PARABEN bulunmuyor. Hassas saç tipleri dahil olmak üzere tüm saç tiplerinin kullanımına uygun olarak üretilmiş. Aynı zamanda hipoalerjenik bir ürün. İçeriğindeki Patentli Biocomplex B11 saç dökülmesini engellemeye yardımcı olmak da vaatleri arasında.

bioxcin-keratin-argan-sac-bakim-yagi-kullananlar

  • Duş sonrası nemli saçlarıma 1/2 pompa kadar saç diplerime değirmeden masaj yapar hareketlerle uyguluyorum. Böylece saçlarımı kolaylıkla ve rahatlıkla tarayabilmemi sağlıyor.
  • Yada saçlarıma maşa, düzleştirici gibi ısıl işlem uygulayacaksam öncesinde saçlarımı ısıl işlemden korumak için de kullanıyorum.
  • Boyadan dolayı yıpranmış ve eski canlılığını, nemini kaybetmiş saçlarımı içeriğindeki keratin ve argan yağı ile besleyip, nemlendiriyor.
  • Saçlarımı yağlandırmıyor.
  • Ağırlaştırmıyor.
  • Kokusu çok hoş. Saatlerce saçlarımda kalıyor. Çok severek ve beğenerek kullanıyorum.

bioxcin-keratin-argan-sac-bakim-yagi-kullananlar-

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Beni yakından takip etmek isterseniz aktif olarak kullandığım İNSTAGRAM hesabımdan takip edebilirsiniz. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir yanıt yazın