Bioxcin Keratin & Argan Onarıcı Şampuan

bioxcin

Herkese merhaba sevgili ailem. Geçtiğimiz ay lansmanına katıldığım Bioxcin markasının yeni çıkan ürünlerinden olan Keratin & Argan Onarıcı Şampuanı inceleyeceğiz bugün.

Bioxcin Keratin & Argan serisi tüm saç tiplerinin kullanımına uygun olup; ürünleri öncelikle yıpranmış ve hasar görmüş saçlar için saç dökülmesini engellemeyi hedef almış çok yönlü bir içeriğe sahip seri.

bioxcin-keratin-argan-sampuan

Şampuan 300 ml’lik bir boyuta sahip şişede bulunuyor. Aşağıdaki görsellerde de göreceğiniz üzere yapısı yoğun. Kokusunu tarif edemeyeceğim ama hoş bir kokuya sahip. Benim şuan için çok şükür ki saç dökülme problemim yok. O konuda yorum yapamayacağım ama gözlemlediklerimi yazacağım.

bioxcin-keratin-argan-sampuan-kullananlar

  • Benim saçlarım ombreli (işlem görmüş) zor taranan bir yapıda. İçeriğindeki keratin ve argan yağı sayesinde saçlarımı kurutmuyor. Saçlarımı nemlendiriyor ve besliyor.
  • Saçlarıma sağlıklı canlı bir görünüm kazandırdı.
  • Saçlarımı yumuşacık yapıyor.
  • Bu şampuanı eşimle beraber kullandık. Hatta önce ben kullanmaya başladım sonrasında kendisi sahiplendi. 🙂 Eşim de çok beğendi.
  • Ben aynı seriden saç bakım yağıyla beraber kullanıyorum. Saçlarımı duş sonrası bir iki pompa kadar sıkıyorum. Rahatça saçlarımı tarıyorum.

Ürünü satın almak isterseniz instagram hesabımda SAÇ BAKIM isimli sabitli storylerime tıklayarak alabilirsiniz.♥

bioxcin-sampuan

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Beni yakından takip etmek isterseniz aktif olarak kullandığım İNSTAGRAM hesabımdan takip edebilirsiniz. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir yanıt yazın