Loreal Işıltı Canlandırıcı – Besleyici Şeker Peelingleri & Saf Kil Detox Maskesi İncelemesi

Herkese merhaba. Uzun zamandır cilt bakım rutinimin en sevdiğim parçalarından olan ürünlerimi burada da ayrıntılı görsellerle paylaşmak istedim. Bahsettiğim ürünler Loreal Paris’in Işıltı Canlandırıcı – Besleyici Şeker Peelingleri & Saf Kil Detox Maskesi.

loreal-seker-peelingleri

Bu serilerde o kadar fazla seçenek var ki hepsini almaya niyetliyim. Birini kullandıkça bir diğerini daha denemek istiyorum. Gerçekten çok başarılılar. Ürünler hakkında kısa bilgiler vereceğim ama siz isterseniz detaylı incelemelerini yazdığım için ürün başlıklarına tıklayarak yazılarıma gidebilirsiniz.

Loreal’in şeker peelingleri arasında ilk denediğim peelingi oldu. Gözeneklerimdeki temizlik etkisini en çok hissettiğim, cildimi neme doyuran aynı zamanda yumuşacık yapan bir peeling. Kuru & karma ciltler çok sevecektir.

loreal-isilti-canlandirici-seker-peelingiloreal-isilti-canlandirici-peelingloreal-seker-peelingi

Cildi derinlemesine temizliyor. Şimdiye kadar kullandığım kil maskeleri arasında en çok anlaştığım maske olur. Hassasın da hassası bir cilt tipine sahip olduğum için benim cildimde kızarma, yanma, irite problemi yapmadı. Karma & yağlı ciltler çok sever.

loreal-saf-kil-detox-maskesiloreal-saf-kil-detox-maskesi-loreal-kil-maskesi

  • BESLEYİCİ ŞEKER PEELİNGİ

Bunu yeni kullanmaya başladım. Ve bu yüzden henüz detaylı inceleme aşamasına geldim sayılmaz.Fakat ilk gözlemlerime göre ışıltı canlandırıcı peeling kadar olmasa da nemlendirmesi gayet iyi. Yorumlama aşamasına gelince daha ayrıntılı konuşuruz.♥

loreal-besleyici-seker-peelingiloreal-seker-besleyici-peelingloreal

Birde şöyle bir görsel hazırladım. Tam anlayabilmeniz açısından, daha ayrıntılı bir fotoğraf oldu. İhtiyacınız hangisiyse bakabilirsiniz.

loreal-paris-maskeler

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın