Nivea Micellair Expert Makyaj Temizleme Serisi

Merhaba sevgili ailem. NİVEA‘nın Rıfat YÜZÜAK işbirliği ile yeni çıkardığı Micellair Expert Makyaj Temizleme Serisiyle Nivea Ailesi tarafından gönderilen hoş bir kargoyla bende tanıştım.

nivea-micellair-expert-makyaj-temizleme-serisi

Kapağında ayna bulunan bu güzel kutunun içerisinde; Makyaj Temizleme Suyu, Göz Makyaj Temizleyicisi ve Makyaj Temizleme Mendili bulunuyor.

Önerilerine her zaman güvendiğim, “SİL MAKYAJINI” kitabını büyük bir hevesle okuduğum; Rıfat YÜZÜAK, Nivea Micellair Expert Makyaj Temizleme Serisi ile “SİL MAKYAJINI YENİDEN BAŞLA!” diyor.

nivea-micellair-expert-makyaj-temizleme-urunlerinivea-micellair-expert-makyaj-temizlemeurunlerinivea-x-rifat-yüzüak

1 haftada, 75 kadın katılımcıyla test edilen Nivea Micellair Expert Serisinde %0 ürün kalıntısı olduğu tespit edilmiştir. Ciltle uyumu dermatolojik ve oftalmolojik olarak onaylanan ürünlerin içerisinde “PARFÜM” de bulunmuyor.

nivea-micellair-expertnivea-micellair

Ürünleri hemen denemeye başladığım için yorumlarımı da paylaşacağım elbette. Nivea Micellair Expert Makyaj Temizleme Suyu 400 ml’lik devasa boyutta. Ürünlerin hepsi siyah ve pembe renkli şık tasarımlı ambalajlara sahip.

Bu temizleme suyu yüz – göz ve dudakta yani tüm yüzde kullanılabiliyor. Hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri için kullanıma uygun. Karma/hassas bir cilt tipine sahip olduğum için bu durum beni mutlu etti. Tüm seri parfümsüz olduğu için herhangi bir kokusu yok. Tüm makyajımı başarılı bir şekilde çıkarıyor. Ben makyaj temizleme sularıyla cildimi temizledikten sonra birde yüz yıkama jeliyle üzerinden muhakkak geçiyorum. Benim hassas ve herşeyden nem kapan cildimde sivilce vs. problemine yol açmadı.

nivea-micellair-expert-makyaj-temizleme-suyunivea-micellair-makyaj-temizleme-suyunivea-micellair-makyajtemizleme-suyu

Nivea Micellair Expert Göz Makyaj Temizleyicisi ise 125 ml’lik şişede, çift fazlı bir ürün. Kullanmadan önce her zaman çalkalıyorum. Ben her zaman göz makyajımı çıkarırken maskaramı su ile seyreltirim sonrasında temizleme ürünleriyle çıkarırım. Bunu da o şekilde kullanınca gayet iyi bir sonuç aldım. Göz çevremde herhangi bir soruna yol açmadı.

nivea-micellair-goz-makyaj-temizleyicisinivea-micellair-expert-goz-makyaj-temizleyicisinivea-micellair

Nivea Micellair Expert Makyaj Temizleme Mendillerine gelince; makyajımı temizlerken makyaj temizleme mendilleri kullanmadığım için kız kardeşime hediye ettim ve kendisinde denedik. Cildini tahriş etmeden tüm makyajını güzel bir şekilde temizliyor.

nivea-micellair-expert-makyaj-temizleme-mendilinivea-micellair-expert-makyaj-temizlememendilinivea-micellair-expert-makyajtemizlememendili

Ben bu seriyi özellikle parfümsüz olduğu için çok sevdim. İçlerinde en çok makyaj temizleme suyunu beğendim. Bittikçe alacağım ürünlerden biri de kendisi olabilir. Teşekkürler Nivea…♥

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere…

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın