Farmasi Naturelle Zeytinyağlı Besleyici Sıvı El Sabunu

Merhaba sevgili ailem. Farmasi‘den denediğim 756879. ürün Naturelle Zeytinyağlı Besleyici Sıvı El Sabunu oldu. Aslında şöyle ki ben bu sabunu duş jeli, şampuan ve saç kremi ile birlikte set halinde aldım. Ama ilk denediğim ürün bu olunca hakkında birkaç birşey söylemek için buradayım.

farmasi-naturelle-zeytinyagli-sivi-sabun

Ellerimde egzama olduğu için uzunca bir zamandır sıvı sabun kullanımımı bırakmıştım. Fakat Farmasi’nin ürünlerinde zararlı maddeler olmadığı için deterjanlarını kullandıktan sonra ellerime diğer deterjanlar gibi zarar vermediğini görünce sıvı sabununu da denemek istedim.

farmasi-naturelle-zeytinyagli-sivisabunfarmasi-zeytinyagli-sivisabun

Kokusu çok güzel. Zaten zeytinyağının kendisini de cilt bakım ürünlerini de severek kullanırım. Az bir miktarı ellerimi temizlemem için yeterli oluyor. Aynı zamanda egzamamı nüksettirecek bir durum da oluşturmadı. Ben çok sevdim.

Eğer sizde bu sıvı sabunlardan yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz Makyajdiyaristore  instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olmak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…Üye olurken en alttaki ismime ait kutucuğu işaretlemeyi unutmayın…♥

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın