Avon True Nourishing Ruj

avon-truecolor-nourishing-ruj

Merhaba güzel ailem. Geçtiğimiz hafta, Avonzey sayfasının tatlı sahibesi sevgili Zeynep Hanım denemem ve deneyimlerimi sizlerle paylaşmam için çok güzel bir hediye paketi yolladı. Paketin içerisinde görselde de gördüğünüz şa-ha-ne bir ruj da vardı. Resmen ruhumu yansıtan rengi biliyormuşçasına seçilmiş ruj. Şimdi dilerseniz bu harika ruju inceleyelim.

avon-rujavon-truecolor-ruj

Avon‘un henüz piyasaya yeni çıkan True Nourishing serisindeki rujun ismi ”Sumptuous Berry.” Bu serideki rujlar jojoba yağı içeriyor. Doymamış yağ asitlerince zengin olan jojoba; kozmetik ürünlerinde genelde dudak bakım ürünlerinde kullanılıyor. Sıkılaştırma özelliği ile dudaklarda pürüzsüz bir görünüm sağlamayı, nemlendirmeyi ve beslemeyi vaat ediyor.

avon-kozmetik

Rujun deseni sizce de harika değil mi yahu? Gold detayları çok seven biri olarak rujun tasarımı da çok hoşuma gitti. Oldukça şık ve kaliteli. Zaten rengi için yaşayan efsane diyebilirim. O yüzden fotoğraflamaya doyamadım bende. Hatta ilk sıralarda kullanmaya kıyamayıp vitrine koymayı bile düşündüm. 🙂

avon

Avon True Nourishing serisindeki Sumptuous Berry; kırmızı alt tonlu diyebileceğim şekilde, gül kurusu renginde, sedefli yansımaları olan kremsi yapıya sahip bir ruj. Sürümü oldukça kolay. Her kremsi yapıda olan rujlar gibi; birşeyler yenilip içildiği takdirde dudak içlerinden silinmeler oluyor haliyle. Onun dışında kalıcılığı gayet iyi. Bileğimdeki ve dudağımdaki duruşu hemen hemen aynı diyebilirim. Son zamanlarımın favori rujlarından oldu. Çok sevdim.

avon-sumptuous-berry-ruj

Bana Avon ürünlerini güvenle satın alabileceğimiz bir hesap var mı Esroş? diye soruyordunuz. O zaman size öneri; Zeynep Hanım hem çok güvenilir biri hemde ilgili bir danışman. Aynı zamanda Zeynep Hanım Avon’a üye olanlara hediye ve ücretsiz katalog gönderimi de yapıyor. Şuraya bırakacağım instagram hesabından kendisine ulaşabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

1 comment

  1. rujun deseni ne öyle yaaaa harikaa gerçekten en kısa zamanda bakacağım bu ruja teşekkürler 🙂

Bir cevap yazın