Avon Mark Likit Mat Ruj – Passion İt

avon

Merhaba güzel ailem.Geçtiğimiz haftalarda, instagramda Avonzey hesabının sahibesi Zeynep‘ten güzel bir kargo aldım.Kargonun içerisinde Avon‘un Mark serisine ait Likit Mat Rujları da vardı.Ben daha önce Mark serisinden 3 boyutlu Spectralash Maskarası ve concealerını da kullanıp çok sevmiştim.Maskaranın detaylı yazısını şurada, concealerın yazısnı ise burada bulabilirsiniz.Bu son gelen ürünlerin içerisinde dikkatimi çekenlerden biri de görselde görmüş olduğunuz ruj oldu. Gelin inceleyelim…

avon-mark-serisiavon-mark-ruj-passion-it

Avon Mark Likit Mat Rujlardan bugün inceleyeceğimiz rengi; ”Passion İt”.Bu rujların şişeleri çok minnoş. Şişko ve küçük boyuttalar. 🙂 Sade ve şık tasarımlı bir ambalaj tasarımına sahipler aynı zamanda.

avon-mark-likit-mat-ruj-passion-itavon-mark-ruj-passion--it

Passion İt; çok hoş bir bordo.Tamamen benim rengim.Bayıldım tek kelimeyle.Bu rujlar tamamen mat yapıda değiller.Kremsi-mat diyebileceğim bir yapıya sahipler.Dudakları kurutmuyorlar.Kalıcıkları gayet iyi.Koyu renkli rujlardan vazgeçemeyenler için güzel bir seçenek olduğunu düşünüyorum.

Zeynep Hanım hem çok güvenilir, hemde ilgili bir Avon Danışmanı. Avon’a üye olanlara hediye ve ücretsiz katalog gönderimi de yapıyor. Şuraya bırakacağım instagram hesabından kendisine ulaşabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın