Nature Beauty Cilt Bakım Seti

enza-interaktif

Merhaba canım hatunlar. Geçtiğimiz haftalarda Nature Beauty ailesinden içerisinde cilt bakım ürünleri bulunan güzel bir kargo aldım. Son zamanlarda renkli kozmetikten uzaklaşıp cilt bakım ürünlerine daha çok ağırlık vermeye başlamışken bu kargo beni oldukça mutlu etti.

naturebeauty

Ürünlerin şık ve güzel bir kutu içerisinde paketlemesi yapılmış. Paketin içerisinde;

naturebeauty-doğalciltmaskesi

Doğal cilt maskesi,

naturebeauty-ciltdestekleyici-krem

Cilt destekleyici krem,

naturebeauty-cilttemizleyici-tonik

Cilt temizleyici tonik bulunuyor.

naturebeauty-ciltbakımseti

Bu güzellikleri birde yakından inceleyelim ve deneyimlerimden bahsedeyim şimdi de.

kilmaskesi1

Nature Beauty doğal cilt maskesi; doğal kile birçok doğal mineral ve bitki özü ilave edilerek üretilmiş. Ciltteki Sivilce, leke, akne, siyah nokta, çatlak, iz, egzama gibi cilt problemlerinin ve etkilerinin yok olmasını sağlamayı, sedef mantar gibi sağlık problemlerinin tedavi sonrası izlerinin kaybolmasına yardımcı olmayı vaat ediyor.

kilmaskesi

Karma ve hassas bir cilt tipine sahip olduğum ve bana ağır geldiğini düşündüğüm için genelde tüm yüzüme yeşil kil maskesi yapmaktan hoşlanmıyorum. Ama Nature Beauty’ nin doğal cilt maskesi cildimde 15 / 20 dakika kadar bekletmiş olmama rağmen ne bekleme sürecinde ne de maskeyi çıkardıktan sonra cildimde herhangi bir kızarıklığa yada tahrişe sebep olmadı. Cildimi güzel bir şekilde temizledi ve aydınlık bir görünüm sağladı.

naturebeautytonik

Nature Beauty ürünlerinin içeriğinde bulunan doğal bitki özleri ve mineraller ile ciltte oluşan birçok sorunun giderilmesine yardımcı olurken aynı zamanda daha pürüzsüz, sağlıklı ve parlak bir görünüme kavuşmayı vaat ediyor.

tonik

Cilt bakım sırasına göre gidiyorsak sırada tonik var. Nature Beauty cilt temizleyici toniğin pompalı bir kapağı var. Çiçeksi bir kokuya sahip. Gözenekleri derinlemesine temizliyor. Günlük cilt bakımlarımdan sonra da, maske yaptıktan sonra da düzenli olarak pamuk yardımıyla kullanıyorum.

naturebeauty-krem

Son olarak cilt destekleyici krem ile devam ediyorum.

krem

Tonik de olduğu gibi cilt destekleyici krem de pompalı bir kapağa sahip.

n&b-cream

Aynı şekilde çiçeksi hoş bir kokuya sahip. Ciltte ağırlık yapmıyor ve hemen emiliyor. Nemlendirmesi gayet başarılı. Doğal bir parlaklık veriyor. Ben bu 3’lü cilt bakım setini sevdim. Nature Beauty sayfasından ürünlere daha detaylı bakabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın