Cettua Clean & Simple Exfoliating Ayak Maskesi

Merhaba sevgili blog okuyucularım. Bugün eşime denemesi için aldığımız ilginç bir üründen bahsedeceğim. İlginç diyorum çünkü birazdan anlatacağım. Bahsettiğim ürün başlıktan da anlayacağınız üzere Cettua Clean & Simple Exfoliating Ayak Maskesi.

cettua-exfoliating-foot-mask

Sezer’in (eşim) ayaklarında özellikle topuk kısmında oldukça yoğun nasırlar oluşmaya başlamıştı. Bende uzun zamandır ona ayaklarındaki bu nasırları ve ölü derileri çıkaracak bir nevi ayaklarını exfole edecek bir maske almak istiyordum. Neyse sonunda Gratis alışverişim esnasında Cettua Clean & Simple Exfoliating Peeling Etkili Ayak Maskesini aldım. İndirime girmiyor genelde. Fiyatı 20 TL civarındaydı yanılmıyorsam.

Paketin içerisinden bir çift maske çıkıyor. Ayakları iyice yıkayıp, kuruluyoruz. Maskeyi ayaklara taktıktan sonra yaklaşık 60 dakika kadar bekliyoruz. Sonra ayakları ılık suyla durulayın. Etkisini 1 hafta ile 10 gün içerisinde göstermeye başlıyor.

ayak-maskesi

Resmen ayakların üzerinden bir ayak daha çıkıyor desek yeridir. 🙂 Bildiğiniz ölü deri lapa lapa çıkıyor. Sezer’in nasırları kat kat soyuldu. Ayakları pamuk gibi oldu. Ama şunu da belirtmeliyim ki; ayakları maskenin içerisindeyken mentol etkisinden dolayı biraz yanma hissi oluştu. Hatta sonraki günlerde de ayakkabının içinde de bu his olmuş. Ayaklarım yanıyor diyordu. Evet etkisi çok çok güzel ama katlanacaksanız.☺

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

 

Bir cevap yazın