The Balm Nude Beach Far Paleti

thebalm-nude-beach-eyeshadow

Merhaba güzel ailem. Harika ötesi bir ürünle geldim bugün. Gratis ailesinden geçtiğimiz haftalarda The Balm markasının ülkemize yeni gelen ürünlerinden olan çok güzel bir kargo aldım. İçerisindeki ürünlerden biri de Nude Beach Far Paleti‘ydi. Aranızda bu harika paletle hala tanışmayanlar varsa hemen tanıştırmak istedim.

thebalm-nudebeach-

The Balm’ın Nude Tude ve Nude Dude paletinden sonra son çıkardığı 2017 yazına özel Nude Beach paletiyle birlikte Nude far paleti serisinde toplamda 3 farklı çeşit bulunuyor. Kahverengi, bronz, naturel, gül kurusu tonları içeren Nude Beach far paleti toplamda 12 fardan oluşuyor. Paletin ismi ve ambalajı her ne kadar deniz, kum ve güneşi çağrıştırsa da ben içerdiği renklerden dolayı ilkbahar, yaz, sonbahar, kış yılın 365 günü bıkmadan bu paleti kullanabilirim.

thebalm-nudebeach-farpaleti

Palette 5 adet mat ve 7 adet ışıltılı renk bulunuyor. Renklerin pigmentasyonu oldukça başarılı. Özellikle ışıltılı renklerin pigmentleri ve yapıları yumuşacık. Tek kelimeyle enfes… Renklerin swatchlarını inceleyelim şimdi. Hadi devam edelim…

thebalm-nudebeachthe-balm-nude-beachthe-balm-nudebeach-swatch

Görselde paletin üst kısmındaki renkleri koluma swatchladığım halini görüyorsunuz. Renkleri daha iyi görebilmeniz açışından uzak ve yakın çekimlerini de koydum. Sağdan sola renklerin detayları hakkında da biraz konuşalım.
Brillant: Ten renginde bir far. Göz çevresindeki renk eşitsizliklerini düzenlemek için yada kaş altlarını aydınlatmak için de kullanılabilecek joker bir renk.
Buff: Şampanya ve pembe renginin karışımı sedefli bir renk.
Brainiac: Sedefli açık bir gül kurusu. Gül kurusunun her tonuna bayılıyorum. ♥ Ben. 🙂
Built: Genel olarak makyajlarımda kullanmaktan hoşlandığım en güzel renklerden biri. Sedefli gold.
Bodacious: Nefis bir geçiş rengi. Geçiş rengi olarak kullanılmasa dahi yüze canlılık katan en güzel renklerden. Tarçın rengi.
Bootylicious: Kahve alt tonlu ışıltılı bir bordo. Bu tarz renkleri buğday tenli olduğum için kendime çok yakıştırıyorum. Sanırım tüm sevdiğim renkler bir palette toplanmış.

thebalmthebalm-nude-beach-farpaleti-kullananlar

Paletin alt kısmındaki renklerle devam ediyoruz o halde…
Babe: Kaş altlarını ve göz pınarlarını aydınlatmak için kullanılabilecek en güzel renklerden. Sedefli şampanya rengi.
Bright: Soğuk alt tonlu mat gül kurusu. Gül kurusu olsun da her hali kabulüm. 🙂
Brave: Hafif ışıltı barındıran aynı zamanda mat acı bir kahve.
Bold: Makyajlarımda her daim severek kullandığım orta tonlu sıcak bir kahve.
Breathtaking: Rose gold. Bayılıyorum…
Brazen:
Mat koyu bir kahverengi.

the-balm-nude-beach-farthebalm-nudebeach-farpaletiyle-gozmakyaji

Son olarak birde bu paletle yaptığım göz makyajını da eklemek istedim. Makyajı nasıl yaptığıma daire ayrıntıları merak ediyorsanız şuradaki yazıma tıklayabilirsiniz. Kısacası ben bu paleti çok beğeniyorum ve her bir rengini severek kullanıyorum. Elimden düşüreceğimi sanmıyorum artık. Bu renklerden hoşlanan herkese denemelerini tavsiye ederim.

Teşekkürler Gratis…♥

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın