Nivea Pure & Natural Nemlendirici Gündüz Kremi

nivea-pure-natural-nemlendirici-gunduz-kremi

Merhaba. Benim gibi karma yada yağlı ciltliyseniz cildinize uygun bir nemlendirici bulmanın ne kadar zor olduğunu bilirsiniz. Bu anlamda arayışlarım tam gaz devam ederken hiçbir şekilde hakkında inceleme yazısı vs okumadan tamamen indirim zamanına denk gelip, fiyatını da gayet uygun görünce Nivea Pure & Natural Nemlendirici Gündüz Kremi’ni almış bulundum. 🙂

nivea-purenatural-gunduzkremi

Paraben, Renklendirici, Mineral Yağlar ve Silikon içermeyen Nivea Pure & Natural Nemlendirici Gündüz Kremi 50 ml’lik bir kavanozda. Aynı zamanda içeriğinde Argan Yağı & Aloe Vera bulunuyor.

  • Cildin doğal nem dengesini desteklemeyi,
  • Gün boyu cildi pürüzsüzleştirmeyi ve tazelemeyi,
  • Cildin doğal sağlıklı ışıltısını geri kazandırmaya yardımcı olmayı vaat ediyor.

nivea-gunduz-kreminivea

Krem fazla yoğun bir yapıda değil. Cildim karmadan yağlıya dönük bir yapıda olduğu için gün içerisinde maalesef nemlendirici krem kullanamıyorum. Yani kullandığım zamanlarda dünyanın en iyi nemlendiricisi de olsa cildimde bir ağırlık hissediyorum. Ben o yüzden bu nemlendirici kremi temiz cildime makyaja başlamadan önce yada geceleri yatmadan önce cildimi nemlendirmek için kullanıyorum.

nivea-pure-natural-nemlendirici-krem

Vaatlerinde de söylediği gibi kullandığım zamanlarda cildim doğal ışıltı kazanmış gibi oluyor. Cildimi nemlendirmesi de gayet iyi. Benim cildimde herhangi bir sivilce sorununa da yol açmadı. Oh miss … Daha ne olsun? Çok sevdim kızlar. Net. 🙂 Son olarak bir bilgi daha vereyim bu nemlendirici krem hassas ciltlerin de kullanımına uygun olup ciltle uyumu da dermatolojik olarak test edilmiş.

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın