Nivea Krem

Nivea-KREM

Merhaba güzel ailem. Artık bloğumda daha önceden kullandığım ürün deneyimlerimden de bahsetmeye karar verdim. Nivea markasının meşhur mavi teneke kutuda olan yağlı kremi muhtemelen her evden geçmiştir. 🙂 Bizde zamanında bu kremden koli koli bitirdik. Abartmıyorum babam bu kremden kolisiyle almıştı. Birini bitirip birini kullanırdık. Hoş tabii Anneciğim hala kullanılıyor. ”Bazı şeyler alışkanlık yapar.” diye boşuna dememişler.

Mavi teneke kutudaki bu krem Nivea’nın kendine has kokusuyla aynı. Zaten büyük ihtimal kokusunu biliyorsunuzdur. Her mevsim kullanıldığı gibi özellikle kış mevsimlerinde elimizde oluşan kuruluğu yağlı yapısıyla anında alıyor. Uzun bir süre nemli ve sağlıklı bir şekilde parlayan ellere sahip oluyoruz. Duyduğuma göre yanıklara da iyi geliyormuş.

Şuanki güncel fiyatı nedir bilemiyorum. Ama herhangi bir kozmetik mağazasında yada internet satışında kolaylıkla bulmanız mümkün. Kullanmadığınızı pek sanmıyorum ama hala kullanmadıysanız bu büyük bir eksiklik. Hemen kullanmalısınız. 😀

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın