Mojito Saç Bakım Ürünleri İncelemesi

Merhaba sevgili ailem. İki hafta kadar önce yeni bir markayla tanıştım. Mojito Kozmetik!♥ Bana da yılbaşı konseptli güzel bir paket yollamışlar. Kutunun sunumunu o kadar sevdim ki, hemen fotoğraflayarak sizlerle de paylaşmak istedim. Kutu açma yazılarımı seviyorsunuz diye hem beraber ürünleri açalım, hemde ürün incelemeleri yapalım istedim.

mojito-kozmetik

Yazımın başında da belirttiğim gibi ürünler yılbaşı konseptli bir kutunun içerisinde geldi. Ürünlerden önce sunumun güzelliği çok hoşuma gitti diyebilirim. ♥

mojito-kozmetik-urunlerimojito

Kutunun içerisinden ilk olarak beni karşılayan güzel notla birlikte, Mojito Kuru ve Yıpranmış Saçlar İçin Argan Yağlı Çift Fazlı Fön Suyu ile Saç Serumu çıktı. Ben yıllardır saçlarım için kuaför ürünleri kullanmaktan çok hoşlanırım. Özellikle fön sularını ise hiç fön çekmediğim saçlarımda genelde saçlarım nemliyken tarayacağım zamanlarda saçlarımı daha kolay açabilmek, tarayabilmek için kullanırım.

mojito-urunleri

Mojito Argan Yağlı Çift Fazlı Fön Suyu

İçerisindeki argan yağı ile nemli saça uygulandığında saçları beslemeyi, kuru saçlara uygulandığında ise ekstra parlaklık sağlamayı vaat ediyor. Özellikle saçlarınızı sürekli düzleştiriyorsanız, fön çektiriyorsanız yada maşa yapıyorsanız, saçlarınız sürekli ısıl işlemlere maruz kalıyorsa bu tür çift fazlı fön sularından kullanmanızı tavsiye ederim. Böylelikle saçlarınız daha az zarar görmüş olur. Özellikle benim saç bakım ürünü tavsiyelerime güveniyorsanız (güvendiğinizi biliyorum☻) bana kulak verin.

mojito-sac-spreyi

Mojito Argan Yağlı Saç Serumu

Saçları şampuanla yıkadıktan sonra ıslak yada nemli saçlara uygulanarak kullanılıyor. Serum olduğu için fön suyuna kıyasla daha yoğun yapıda tabii ki. Bu serum kırıkları kapatmayı, daha ipeksi ve daha parlak saçlara kavuşturmayı vaat ediyor.

mojito-sac-serumu

Her iki ürünün de kokuları muazzam. Pembiş ambalaj tasarımları da harika. Şuan sadece ürünleri inceledik. En yakın zamanda ikisini de deneyeceğim. Özellikle saç serumunu kullanmak için heyecanlanıyorum. ☻ Denedikten sonra yine sizlerle yorumlarımı paylaşacağım.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere…

Hoşçakalın…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın