Mojito Argan Yağlı Çift Fazlı Fön Suyu

Merhaba sevgili ailem. Bugün uzun zamandır elimde olan ama saçlarımı fönlemediğim için bir türlü kullanmaya fırsat bulamadığım ve sonunda nihayet dayanamayıp kullanmaya başladığım Mojito Argan Yağlı Çift Fazlı Fön Suyunu inceleyeceğiz.

mojito-argan-cift-fazli-fon-suyu

Mojito saç bakım ürünleriyle ilk kez tanıştığımda ürünler hakkında bir inceleme yazısı yazmıştım. Yazısını okumak isterseniz TIK TIK… Mojito Ailesi bu defa birkez daha bana aynı ürünün tasarımda yenilenmiş halini gönderdiler. Kutunun içerisinden çıkan şeker de ayrı bir tatlılık katmış sunuma.☺ İnce fikirleri için buradan birkez daha teşekkür ederim.♥

mojito-argan-yagli-cift-fazli-fon-suyu

Mojito Argan Yağlı Çift Fazlı Fön Suyu hakkında;

Argan yağı yüksek oranda tokoferol yani E vitamini içermesiyle bilinir. Tokoferoller argan yağının besleyici özelliği üzerine etki ederler. Mojito Argan İki Fazlı Saç Kondisyoneri kuru ve zarar görmüş saçlar için özel olarak formüle edilmiştir.

mojito-fon-suyu

Ben saçlarıma genelde fön, düzleştirici yada maşa gibi ısıl işlemler pek kullanmam. Kullansam bile çok nadirdir. Aslında bu sebepten Mojito Fön Suyu uzun zamandır çekmecede bekliyordu. Fakat sonrasında ürünün argan yağı içerikli olduğunu hatırlayınca saçlarımı tararken de kullanabileceğimi düşündüm. Ve sonuç; mükemmel! Sürekli karışan, ince telli ve uzun saçlara sahip olduğumdan saçlarımla öyle her ürün baş edemez. Özellikle normal saç spreyleri falan kullanamaz olmuştum son yıllarda. Sadece serumlar ve yağlar iyi geliyordu. Serum demişken Mojito Saç Serumu da efsane! Yazısı şurada tıklayarak okuyabilirsiniz.

mojito-argan-yagli-cift-fazli-fonsuyu

Bu fön suyu saçlarımı öyle güzel açıyor ki, bu sayede rahatça tarayabiliyorum. Bu arada kokusu muhteşem. Geçtiğimiz günlerde saçlarıma dalga yaparken de kullandım. O zaman da çok memnun kaldım. 400 ml’lik devasa boyutta olduğu için de hemencik bitmeyecek. Uzunca süre benimle…♥

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın