Evolvia Nutripro Plus Devam Sütü

Herkese merhaba güzel ailem. Bebeğimin doğumundan sonra yaklaşık 3 aylık kadarken devam sütüne de başladık. Şuan 13 aylığız ve hem anne sütü hem devam sütüyle devam ediyoruz. Evolvia Nutripro Devam Sütü hakkında yazdığım blog yazımı da okumak isterseniz şuraya tıklayabilirsiniz.

evolvia-nutripro-plus-devam-sutu-kullananlar

İlk olarak Bebelac Gold devam sütüyle başladık. Sonrasında merak edip Aptamil devam sütü denedim. Fakat Aptamil çok sıvı formda geldiği için devam etmek istemedim ve Bebelac Gold ile devam ettik. Fakat kızımın son zamanlarda pek kilo almamasından dolayı doktorumuzdan devam sütü tavsiyesi istedik. Humana, Holle ve Evolvia önerdi. Bende Evolvia almak istedim ve Evolvia Nutripro Devam Sütü aldım. Nutripro’dan sonra yine aynı markanın yani Evolvia’nın Nutripro Plus Devam Sütünü aldım.

Evolvia Nutripro ile Nutripro Plus Devam Sütü arasındaki fark ise; Plus’ın diğerine göre vitamin değerlerinin biraz daha yüksek olması. Birde fiyat farkı var tabii.. Plus 180 tl iken Nutripro 110 tl. Zaten şuan Nutripro’lar satıştan kaldırıldı. Ebebek’ten kaldırılmadan önce 3-4 paket satın almıştım. Artık bildiğim ve güvendiğim mağazalardan Plus olanı satın alıyorum. 

evolvia-nutripro-plus-devam-sutu

İçeriğini incelemek isterseniz onun da görselini ekledim. Biz anladığımız kadarıyla şimdiye kadar denediğimiz Bebelac, Bebelac Gold, Aptamil, Humana ve Evolvia Nutripro’dan vitamin değerlerinin daha yüksek olduğunu düşündüğümüz için artık sanırım bu markayla devam edeceğiz. Kilo alımı konusuna gelirsek; yaklaşık 1 aydır kullanıyoruz ve ben bir fark göremedim. Kızım yalnız anne sütü alırken daha iyi kilo alıyordu. Hiçbir devam sütü maalesef anne sütünün yerini alamıyor. Fakat kızım tadını sevdi ve kullanmaya devam edeceğiz bu sebepten. Birde eklemem gerekirse içerisindeki omega değerinden sanırım müthiş bir balık kokusu var. Ben kokusundan biraz rahatsız oluyorum ama kızım sevdiği için içiriyorum. 🙂

evolvia-nutripro-plus-devam-sutu-

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın