Zorah Kaila Derinlemesine Temizleyen Yüz Yıkama Jeli

zorah-kaila-derinlemesine-temizleyen-jel

Merhaba güzel ailem. Şubat ayında makyaj artisti Sevgili Evrim Memili davetiyle kendisinin stüdyosunda Zorah markasının ürünlerini tanımak ve yine markanın ürünleriyle cilt bakımı yaptırmak üzere buluşmuştuk. Lansmanda bize hediye edilen ürünlerden biri de Kaila Derinlemesine Temizleyen Yüz Yıkama Jeliydi. Öncelikle markadan bahsetmek istiyorum sizlere.

zorah-kaila-yuz-yikama-jeli

Zorah ; ürünleri öncelikle markanın kendi cilt tedavi merkezlerinde kullanılmak üzere özel olarak üretilmiş bir markadır. Tedavi merkezlerindeki kullanıcılar ve ziyaretçilerin yoğun talebi üzerine sadece kendi tedavi merkezlerinde ürünlerini tanıtıp satışını gerçekleştirmişlerdir. Ancak gelen pek çok talep doğrultusunda Kanada’ da birkaç noktada satışa başlamış olan bu marka doğrudan sadece Türkiye ve Kanada’ da satılmaktadır.

zorah-biocosmetiques

Zorah Kaila Derinlemesine Temizleyen Yüz Yıkama Jeli ; 120 ml’lik sade tasarımlı, pompalı bir şişeye sahip. Şişenin arka kısmında kullanım önerisi olarak; tüm yüze küçük dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulamamızı ve sonrasında durulamamız gerektiği öneriliyor.

zorah-yuz-temizleme-jeli

Hassas ve akneye eğilimli ciltler için üretilmiş olan Kaila jel, Kanada’da yetişen mucizevi mürver çiçeği özü ile cildi derinlemesine temizlemeyi ve arındırmayı, aynı zamanda cildin zararlı toksinlerinden arınmasına yardım ederken, cildin savunma sistemini de güçlendirerek yumuşak ve pürüzsüz bir tene kavuşmanızı sağlamayı vaat ediyor.

zorah-dermokozmetik

Ben normalden karmaya dönük bir cilt tipine sahibim. Lansmanda ürünü akneye meyilli ciltler olarak bir paket halinde yanlış getirmişlerdi. Benim için de paketi ayırıp nemlendirici bir krem ve bu ürünü hediye ettiler. Fakat bir sıkıntı yaşamayacağımı söylediler. Yalnız bu yüz yıkama jeli zaten öncesinde de açılmıştı. Bende biraz kullanmayı erteledim. Sonrasında kullanmaya başlamadan önce detaylı bilgi almak için tekrar Zorah markasının sosyal medya hesaplarından kendilerine ulaşmaya çalıştım ama cevap vermediler. Elimdeki yüz temizleme ürünlerim bittiği için denemeye karar verdim.

zorah

Ürün yoğun bir yapıda değil ve değişik bir bitki kokusu var. 3 / 4 kez falan kullandım fakat ürün benim cildimde sivilcelenme problemi yarattı. Şuan zaten cildim konusunda hassas bir dönemde olduğum için sivilcelenme problemimi bu ürüne bağlıyorum. Ve daha fazla kullanmayı düşünmüyorum maalesef… Ürünün fiyatı 150,00 TL.

Siz daha önce bu markaya ait ürün kullandınız mı ? Kullananlar varsa yorumlarınızı bekliyorum. Ayrıca online olarak satın almak isterseniz şuraya tıklayıp yada çeşitli eczanelerden de temin edebilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

2 comments

  1. Bende zorah markasının bir çok ürününü kullanıyorum ve benimde cildim normalden karmaya dönük bir cilt. zorah markasında tedavi edici özellik yoğun olduğu için tedavi aşamasında biraz dışarı sivilce artışı yapabiliyor ama eğerki bu sizi rahatsız ettiyse köpük temizleyicisi bu konuda çok başarılı. onuda deneyebilirsiniz

    1. Anladım ama dermatologum şuan farklı bir ürün kullanmamı önermedi. O yüzden düşünmüyorum. Yinede güzel düşüncelerinizi benimle paylaştığınız için teşekkür ederim ♥

Bir cevap yazın