Zorah İnua Pure Argan Nemlendirici Ve Yağ Düzenleyici Krem

zorah-pureargan-nemlendiricikrem

Merhaba güzel ailem. Karma yada yağlı bir cilde sahipseniz iyi bir nemlendirici krem bulmak zordur bilirsiniz. Zorah markasına ait ürünlerin küçük çaplı lansmanı yapıldığı bir etkinliğe katılmıştım. Hem ürün tanıtımı hemde ürünlerle cilt bakımı yapılmıştı. Etkinlik sonunda bize markanın ürünleri de hediye edildi.
Aslında akneli yada sivilceli bir cilde sahip değilim fakat cilt uzmanı tarafından bu ürünün benim cildim için uygun olduğu söylenildi. Bu arada karmadan yağlıya dönük ve oldukça hassas bir cilt tipine sahibim.

zorah-biorganicszorah-krem

Zorah İnua Pure Argan Nemlendirici Ve Yağ Düzenleyici Krem, yağlı ve akneye meyilli ciltler için özel olarak geliştirilen bakım kremi. Nemlendirici, yağ düzenleyici ve yatıştırıcı özelliklere sahiptir. İçeriğindeki Hemlock Kuzey Kanada ‘da yetişen servi, yağlı ve akneye eğilimli cildi yatıştırır, sebum dengesini düzenlerken cilde saten bir görünüm kazandırır.
  • Ciltte parlamayı karşı cildin mat bir görünüm almasını sağlamayı,
  • Cilde ihtiyacı olduğu nemi kazandırmayı ve cildi beslemeyi,
  • Hafif formu le cilt tarafından kolaylıkla emilip, yapışkan his bırakmamayı vaat ediyor.

zorah-nemlendirici-krem

İçeriğindeki bitki özlerinden dolayı kokusu biraz değişik. Koku hassasiyetiniz varsa ağır gelebilir. Yoğun bir yapıda değil. Hemen emiliyor. Onun dışında cildimi nemlendirirken aynı zamanda mat bir görünüm sağlıyor. Genel olarak sevdim.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere…♥
Sevgilerimle…♥
SHEIN -Your Online Fashion Dress

3 comments

  1. Tam benlikmiş…

  2. Fiyatı nedir acaba

Bir cevap yazın