Zigavus Forte Saç Dökülmesine Karşı Şampuan

Herkese merhaba sevgili blog okuyucularım. Bugün inceleyeceğimiz konuğumuz; Zigavus Forte Saç Dökülmesine Karşı Şampuan. Ben daha önce markaya ait birde sarımsaklı şampuanı kullanmıştım diye hatırlıyorum. Hadi bakalım öyleyse detaylara yakından bakalım.

zigavus-forte-sac-dokulmesine-karsi-sampuan

Kuru & normal saç tiplerine uygun olan Zigavus Forte Saç Dökülmesine Karşı Şampuan 300 ml’lik bir şişede. Şampuan keratin, biotin, at kestanesi, aloe vera ve ginseng gibi birçok değerli içerik bulunduruyor. Benim aslında saç dökülme problemim olmadığı için Sezer (eşim) kullanıp deneyimlesin diyecektim ki bu şampuanı nedense kendisine vermek istemedim ve ben kullandım.☺

zigavus-forte-clinical-sac-dokulmesine-karsi-sampuan

Gelelim şampuan hakkındaki gözlemlerime;

  • Oldukça yoğun bir yapısı ve hoş bir kokusu var.
  • Şimdiye dek denediğim saç dökülmesine karşı şampuanlarda yaşadığım saçlarımı sertleştirme ve saç tipim yağlı olmasına rağmen saç diplerimi kurutma problemini bu şampuanda şaşırtıcı bir şekilde asla yaşamadım.
  • Şöyle ki normal şartlarda boyalı saçlara sahip olduğu için saç kremine ihtiyaç duyarım her zaman. Fakat bunun sayesinde saçlarım yumuşacık oldu.
  • Yalnız en sevdiğim bir diğer özelliği ise at kestanesi içeriğinden kaynaklı olacak ki saç diplerimi müthiş bir şekilde ferahlatması oldu. Hatta öyle bir ferahlatma ki duş sonrası da hissediyorum ve bu çok hoşuma gidiyor.
  • Saçlarım canlı ve parlak bir görünüme sahip oldu. Çokkk fazla sevdim kendisini!
  • Yukarıda da belirttiğim gibi saç dökülmesi için yorum yapamayacağım ama bitirdikçe tekrar denemek istediğim ürünler arasında yerini aldı bile!♥

zigavus-sampuan

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

2 comments

  1. bende yeni başladım zigavus forte kullanmaya daha önce sarımsaklı şampuanı kullanıyordum forte olana geçtim ve gayet güzel oldu dökülme durdu saçlarım yumuşacık :=)

Bir cevap yazın