Yves Rocher Yıpranmış Saçlar İçin Onarıcı Gece Bakım Kremi

yvesrocher-yipranmis-saclar-icin-onarici-gece-bakim-kremi

Merhaba güzel ailem. Birgün yine saç bakım dosyamı açıyoruz.:) Yves Rocher‘in yeni ve en ilgi çekici ürünlerinden biri olan ”Yıpranmış Saçlar İçin Onarıcı Gece Bakım Kremi”ni inceleyeceğiz bugün. Birçok saç bakım ürünü denemiş biri olarak bu şekilde uykuda bakım tarzında (doğal saç maskelerim haricinde) bir ürün kullanmamıştım doğrusu. Bu saç bakım kremi, elime ulaştığı ilk günden itibaren sizlerinde oldukça ilgisini çekmiş ki özellikle instagram hesabımdan çok fazla DM alıyordum. O zaman lafı daha fazla uzatmadan ürünü incelemeye başlayalım…♥

yvesrocher-sac-bakim-kremi

Yves Rocher Yıpranmış Saçlar İçin Onarıcı Gece Bakım Kremi; kullanımı oldukça pratik 150 ml’lik bir tüpte.

  • İçeriğindeki Jojoba Yağı ile saçlarınız derinlemesine beslenirken dış etkilere karşı korumayı,
  • Saçları yağlandırmadan 8 saat boyunca onarım sağlamayı,
  • Uyguladıktan sonra, uyandığınızda hasar görmüş saçlarınızın daha güçlü ve 20 kat daha dayanıklı olacağını vaat ediyor.

yvesrocher-jojoba-ozlu-gece-bakim-kremi

Ürün oldukça yoğun ve hoş bir kokuya sahip. Daha önce Yves Rocher’in Yıpranmış Saçlar İçin Olan Jojoba Serisinden bir kaç ürün daha kullandığım için seriye ait bu koku çok hoşuma gidiyor.

Peki ben bu saç bakım kremini nasıl kullanıyorum?
Durulma gerektirmeyen bu bakım kreminden saçlarım için yeterli miktarda alıp saç diplerime değirmeden, saç boylarıma masaj yapar hareketlerle uyguluyorum. Gün aşırı yağlanan saç tipine sahip olduğum için, geceleri uyumadan önce ertesi gün saçlarımı yıkayacağım zamanlarda kullanmayı tercih ediyorum.

yves-rocher-sac-urunleri

Sabahları kalktığımda saçlarım daha yumuşak ve daha canlı görünüyor. Bu tarz saç bakım ürünlerinden sonuç almak istiyorsanız hali hazırda olan yıpranmış saçlarınız, kırıklarınız için değil de saçlarınızı kestirip, saçları kırıklardan temizledikten sonra kullanmanızı tavsiye ederim. Bu şekilde faydasını kesinlikle göreceksiniz. Şayet bende öyle yapıyorum. Mesela ben 3 ayda bir saçlarımı kestirmeyi ihmal etmem ve bu hafta sonu saçlarımı yine kestirdim.  Şuan tertemiz bir görüntüye sahip olan saçlarıma bakım yüklemelerime tam hızımla başlayacağım -ki saçlarım uzun vaadede daha sağlıklı uzasın…♥

Ürünü Yves Rocher Mağazalarından da satın alabileceğiniz gibi buraya bırakacağım linke tıklayarak da alabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

1 comment

  1. Bunu merak ediyordum yazın iyi oldu makyajdiyarı 🙂

Bir cevap yazın