Yves Rocher Sebo Vegetal Yüz Temizleme Jeli

yvesrocher-sebovegetal-temizlemejeli

Merhaba sevgili ailem. Yves Rocher cilt bakım ürünlerini hep severek kullanıyorum. Karma bir cilt tipine sahip olmama rağmen cildimi fazla kurutmayan bir ürün arayışına girdiğimde Yves Rocher’in ”Kuru Ciltler İçin Olan Hydra Vegetal Serisinden Yüz Temizleme Jeli ve Toniğini” alıp kullanmıştım.
Onlardan çok memnun kalınca, aslında benim cilt tipime uygun olan yani ”Karma ve Yağlı Ciltler İçin Geliştirilen Sebo Vegetal Serisinden Yüz Temizleme Jeli’ni” de aldım. Hydra Vegetal Serisinin Yüz Temizleme Jeli hakkındaki yorumlarımı şurada, Toniği hakkındaki yorumlarımı ise burada bulabilirsiniz.

yvesrocher-sebovegetal-yuztemizlemejeliyvesrocher-gozenekleri-derinlemesine-arindiran-temizlemejeli-sebovegetal

Yves Rocher Gözenekleri Derinlemesine Arındıran Temizleme Jeli;

  • Bitkisel içeriğindeki Kaside Kökünden elde edilen Baikal Tozu ile cildi sebum fazlasından arındırmayı,
  • Ciltteki yağ fazlasını temizler ve matlık sağlamayı,
  • Ferahlık veren jel dokusu ve yağsız formülü ile cildi kurutmadan temizlemeyi,
  • Gözenekleri kirden arındırmayı,
  • Cilde sağlıklı ve taze bir görünüm kazandırmayı vaat ediyor.

yvesrocher-temizlemejeli-sebovegetal

125 ml’lik bir tüpte olan bu temizleme jelini her sabah yüzümü temizlemek için yada akşamları fark etmiyor ihtiyacım olduğu her zaman kullanıyorum. Güzel bir kokusu var. Cildimi germiyor. Benim yüzümde herhangi bir sivilce vs problemine yol açmadı. Vaatlerindeki gibi mat bir görünüm veriyor. Fakat ben mat görünümü pek sevmiyorum. O yüzden Hydra Vegetal’e tekrar dönüş yapacağım. 🙂 onun dışında mat görünüm isteyen karma ve yağlı ciltler bu temizleme jelini çok sevecektir.
Ürün aynı zamanda Paraben, mineral yağ,  renklendirici ve silikon içermiyor. Güncel indirimsiz  fiyatı 32,90 TL. Online olarak almak isterseniz şuraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın