Yves Rocher Pure Menthe Yüz Yıkama Jeli

Herkese merhaba güzel ailem. Bugün blog konuğumuz; Yves Rocher Pure Menthe Yüz Yıkama Jeli. Bu yazımı eşimin bana aldığı yeni bilgisayarla yazıyorum.♥ Diğerine kızım klavyeye su döktüğü için artık yollarımızı ayırmak durumunda kaldık. Zaten yaklaşık 10 senedir kullanıyordum. Veda vakti gelip, çatmıştı.

yves-rocher-pure-menthe-yuz-temizleme-jeli

Yves Rocher Pure Menthe serisinden ben birde kil maskesi aldım. Bunları doğum günü kampanyamda bir alana bir bedava şeysiyle aldığım için çok uyguna geldi. 2 ürüne 80 tl vermiş oldum. Birde üstüne roll-on hediyem vardı. Teşekkürler Yves Rocherciğiim.

Ben Yves Rocher cilt bakımı ürünlerinde hemen hemen % 70’ini kullandım. Bu Pure Menthe serisi de benim kızım doğduktan sonra cilt bakımına uzak kaldığım zamanlarda çıkmış sanıyorum ki. 🙂 Normal ve karma ciltlere uygun olan bu ürünleri de elbette hemen denemek istedim.

yves-rocher-pure-menthe-yuz-temizleme-jeli-

İçerisinde organik nane bulunan temizleyicinin aynı zamanda minik peeling partikülleri bulunuyor.

Nasıl Uygulanır?

Sabah ve akşam ıslak cildinize masaj yaparak uygulayın ve ardından durulayın. Ben ürün peeling etkili olduğu için ve ayrıca normal yüz temizleme jelim de olduğundan bunu genelde 2 günde 1 duşta gözeneklerim açıkken kullanıyorum.

yves-rocher-pure-menthe

  • Selülozdan elde edilen, peeling etkili mikro partiküller cilde sürüldüğü andan itibaren anında tüm cildi ferahlatıyor.
  • İçerisindeki minik peelingler cilde zarar vermiyor. Ciltteki sebum fazlasınıcildi kurutmadan derinlemesine temizliyor.
  • Benim karma cilt tipimde herhangi bir soruna, sivilceye yol açmadı.
  • Düzenli kullanımda siyah noktaların oluşumunu azaltıyor.
  • Normal, karma, yağlı ciltlere tavsiye ederim.♥

Satın almak için instagramda eylül ayı sabitli storylerimdeki linke tıklayabilirsiniz.

yves-rocher-pure-menthe-yuz-yikama-jeli

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Beni yakından takip etmek isterseniz instagramdan esrauludag_ hesabımdan takip edebilirsiniz. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın