Yves Rocher Makyaj Süngeri

yves rocher makyaj süngeri (2)

Merhaba! Bugün sizlere uzun zamandır denemek istediğim fakat mağazanın stoklarında bulunmadığı için bir türlü alamadığım geçtiğimiz haftalarda ancak bulabildiğim makyaj süngerimden bahsedeceğim.

yves rocher makyaj süngeri (3)

Yves Rocher’ın bu uygun fiyatlı makyaj süngeri üretimi durdurulmadan önce 10,00 TL gibi bir fiyatla satılırken stokların yenilenmesiyle şuan 14,90 TL olmuş. Sünger yumurta şeklinde ve beyaz renkli. Burun kenarlarıma ürünü uygularken daha rahat kullanabilmem açısından ucunun biraz sivri olmasını tercih ederdim.

yves rocher makyaj süngeri

Yumuşacık olması süngeri kullanmadan önce daha paketindeyken memnun kalacağımın sinyallerini vermişti. Yumuş yumuş olan bu tatlı şey, fondötenlerimi (sıvı ürünlerimi) kullanırken az ürün emip,  üzerindeki gözenekleri sebebiyle yıkanınca şişip güzel ve doğal bir uygulama yapabilmemi sağlıyor.

yves-rocher-makyaj-süngeri

Görselde süngerin soldaki kuru hali ve sağdaki suya batırılıp suyu emildikten sonra sıkılmış nemli hali. Aralarındaki farkı az çok anlayabilmeniz açısından çay bardağının yanına koyup eşit uzaklıktan çektim. Sünger suya değince bayağı bir şişiyor. Kağıt havluyla nemini aldıktan sonra sağ taraftaki şeklini alıyor. Doğal sonuç elde edebilmemi sağladığı, güzel bir uygulama yapabildiğim için başarılı bir sünger  olduğunu düşünüyorum.

Şimdiye kadar yazdığım makyaj süngerlerimin linkleri ise şu şekilde;
* H&M Makyaj Süngeri
* Eklips Fondöten Süngeri
* Tarko Kozmetik Lionesse Makyaj Süngeri

Sevgilerimle..♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın