Yves Rocher Kompakt Pudra

yvesrocher-kompakt-pudra

Yeni bir haftadan hepinize selam güzel ailem. Güne çok enerjik başladım ve hemen bloğumu güzel bir yazıyla taçlandırmalıyım dedim. 🙂 Bugün sizlere Yves Rocher‘in gönderdiği kompakt pudradan bahsedeceğim.

yvesrocheryvesrocher-powder

Yves Rocher Kompakt Pudranın bendeki rengi Beige Moyen yani Orta Bej. Kaliteli siyah, şık bir tasarımda. Pudranın içerisinde süngeri ve büyük bir aynası bulunuyor. Kullanımı gayet pratik. Paraben içermiyor ve aynı zamanda dermotolojik kontrol altında test edilmiştir.

yvesrocher-compact-powder

Ürün; cildinize daha sağlıklı bir görünüm sağlamayı, cilt dokusunu pürüzsüzleştirmeyi vaat ediyor. İçerisinde bulunan süngeriyle uygulayınca çok homojen bir görünüm elde edemiyorum. Fakat pudra fırçamla uyguladığım zaman daha güzel bir sonuç alıyorum.

yvesrocher-dogal-pudra

Pudranın incecik bir yapısı var. Benim cilt tonuma bir tık koyu geldi rengi ama yaz aylarında hafif bronzlaştığım için sorun olmuyor. Cildimde ağırlık yapmıyor. Aynı zamanda benim karmadan yağlıya dönük cildimde herhangi bir sivilcelenme problemi de yaratmadı. Severek kullanıyorum.

Teşekkürler Yves Rocher…♥

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın