Yves Rocher Keçe Uçlu Eyeliner

yvesrocher

Merhaba kozmik ailem. Geçtiğimiz hafta Yves Rocher‘den yeni çıkan ürünlerinden oluşan harika bir paket aldım. Paketin içerisindeki güzelliklerden biri de Vertige Feutre Liner isimli Keçe Uçlu Eyeliner‘dı. Keçe uçlu eyelinerlar kullanım pratikliği açısından oldukça iyi oluyorlar. Özellikle makyaja yeni başlayanlara tavsiyem ince uçlu eyelinerlar yerine bu tarz keçe uçlu eyelinerlar yada diplinerlarla başlamaları olacak. Bu sayede bu işe daha kolay alışacaksınız. Bende öyle öğrendim çünkü. 😉

yvesrocher-keceuclu-eyeliner

Şimdi biraz ürünü inceleyelim. Yves Rocher Keçe Uçlu Eyelinerın bendeki rengi Kahverengi. Bildiğim kadarıyla zaten tek renk seçeneği bulunuyor. Fırçası ne kalın, ne ince diyebileceğim tarzda normal boyutta. Gayet kolay kullanım sağlıyor.

eyeliner

Kalemin üzerinde kahverengi yazdığını görünce açıkçası biraz daha açık bir renk bekliyordum. Ama bu renk bildiğiniz siyah gibi. 🙂 Koyu kahverengi desek tam olur sanırım.

yvesrocher-eyeliner

Görselde gözlerimde uygulanmış halini görüyorsunuz. Günlük makyajlar için kullanılabilecek doğal duran güzel bir eyeliner. Kalıcılığı da gayet iyi. Ben sevdim…♥
Yves Rocher şubelerinden de alabileceğiniz gibi online olarak da şuraya bırakacağım linke tıklayarak satın alabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın