Yves Rocher İkili Doğal Bronz Pudra

yvesrocher-pudra

Merhaba güzel ailem. Bugün harika bir ürün incelemesiyle buradayım. Eminim çoğunuz benim gibi sıcak havalarda yüzüne kat kat birşeyler sürmekten hoşlanmıyordur. Yaz aylarının gelmesiyle birlikte yoğun yapıda olan fondötenlerimi bir kenara bırakıp içerisinde güneş koruma faktörü bulunan daha ince yapıda ürünler kullanmaya başladım. Fakat yine de şunu da süreyim bunu da süreyim derken yaptığım makyajı aşırı gibi hissediyordum.

yvesrocher-dogal-ikili-bronz-pudra

Neredeyse bronzer, allık kullanmayı dahi bırakacakken (düşünebiliyor musunuz ben ve allık kullanmayı bırakmak?:)) Yves Rocher ailesi beni bu İkili Doğal Bronz Pudra”yla tanıştırdı. Yazıma geçmeden önce şunu belirtmek istiyorum. Yine bol bol fotoğraf çektim ”O mu? Bu mu? Şu mu? diye karar veremediğim için çoğunu sizlerle paylaşmak istedim. Yine bol görselli bir yazı sizi bekliyor yani. 😀

yvesrocher-bronz-pudrayvesrocher-dogal-ikili-bronz-pudra

Yves İkili Doğal Bronz Pudra; siyah ve şık bir tasarımda ambalaja sahip. İçeriğinde Tiare Çiçeği Özü bulunuyor. O sebeptendir diye tahmin ediyorum ki pudranın kapağını açar açmaz çiçeksi güzel bir koku sarıyor hemen etrafı.

yvesrocher-bronzer

İki farklı rengi bulunan pudranın vaadi ciltte en doğal bronz görüntüyü sağlamak. Ürünün arka kısmında yazan ibarede açık tonunu yani bej kısmıyla tüm yüze uygulama yapmayı, koyu kısmıyla da gölgelendirme yaparken kullanmayı öneriyor. Fakat ben şu sıralar her iki rengi de karıştırıp bronzer olarak kullanmayı tercih ediyorum.

yvesrocher

Ürünün incecik bir yapısı var. Cildimdeki en doğal bronz görüntüyü gerçekten bu pudra sayesinde yakalıyorum. Kalıcılığı gayet iyi. Belli bir zaman sonra tenimden uçup gitmiyor. Tabii ben genelde fondötenlerimle vs. ile kullanıyorum. Bunu göz önünde bulundurmak lazım. Çünkü toz yapıda olan bronzer tarzındaki ürünler ciltte krem bir ürün yoksa cilde fazla tutunamıyorlar.

yvesrocher-dogal-bronz-pudra

Ben bu bronz pudrayı çok sevdim. Denemek isteyenlere tavsiye ederim. Yves Rocher ürünlerini firmanın şubelerinden alabileceğiniz gibi online olarak da şuraya bırakacağım linke tıklayarak da satın alabilirsiniz.

Teşekkürler Yves Rocher

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın