Yves Rocher Ihlamur Özlü Şampuan

yvesrocher-ihlamur-ozlu-sampuan

Uzun bir aradan sonra merhaba! Bir heyecanla kullandığım yeni ürünlerin yorumlarını hemencecik yazmak istiyorum. İlk olarak; doğum günü ayıma özel Yves Rocher alışverişim sırasında 2 Al 1 öde ve ekstra olarak ürünlerimin yanında hediye edilen Yves Rocher Ihlamur Özlü Şampuandan bahsetmek istiyorum.

yvesrocher-shampoo

Şampuan 3’ü 1 arada bakım yapmayı yani parlak, kolay taranan ve yumuşacık saçları vaat ediyor. 300 ml’lik bir ambalajda ve ben yaklaşık 3 haftalık kullanımım sonucunda bitirebildim. Aynı zamanda silikon, paraben ve renklendirici içermiyor ve bitkisel içerikli bir şampuan olup; tüm saç tipleri için uygun.

yvesrocher-organikihlamur-sampuan

Peki gelelim ben bu şampuandan ne kadar memnun kaldım? Evet şampuan bitkisel içerikli ve evet bitkisel içerikli şampuanların fazla köpürmediğini biliyorum. Fakat bu şampuandan ne kadar kullanırsam kullanayım yeterince köpürmedi ve bir türlü saçlarımın temizlendiğini hissedemedim. Saçlarım işlem gördüğü için kolay tarama vaadini yerine getiremeyeceğini zaten baştan biliyordum. Yanılmadım. Saçlarıma, kullandığım diğer şampuanlara nazaran ekstra bir yumuşaklık da katmadı. Anlayacağınız şampuanın buram buram ıhlamur kokusundan başka bir özelliğini sevemedim. Fiyatı 22,90 TL. Yorumlarıma rağmen yine de denemek isterseniz yada daha önce kullanıp memnun kaldıysanız buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın