Yves Rocher Hydra Vegetal Yüz Temizleme Jeli

yvesrocher

Merhaba cilt bakımına önem veren güzel hatunlarım. Uzunca bir süredir sivilce problemleriyle uğraşıyorum. Hangi ürünü denesem ertesi gün yüzümde bir sivilceyle uyanıyorum. Tabii ki o esnada bir dermatologa da göründüm. Aslında problem edecek birşeyim olmadığını söylese de taktım bir kere.
Sonuç olarak bir süredir almayı düşündüğüm, aslında karma cilt tipine sahip olmama rağmen bazı ürünlerin yüzümde gereksiz gerginlik yaratmasından rahatsız olduğum için Yves Rocher‘in kuru ciltler için olan Hydra Vegetal serisindeki bu yüz temizleme jeli ve toniği aldım.

yvesrocher-hydravegetal

Bugünkü konuğumuz da; yüz temizleme jeli. Neyse bu kadar bıdı bıdı yeter bence. Ürünü incelemeye geçelim… 125 ml’lik plastik bir tüpte olan bu jel aynı zamanda şık bir tasarıma sahip.

yvesrocher-hydravegetal-yuztemizlemejeli

Akağaç özsuyu ve hamamelis suyu içerikli ürünün vaatleri;

  • Sabun içermeyen jel formülü ferah ve yumuşak bir temizlik sağlar.
  • Su gibi hafif dokusu ve hoş kokusuyla kullanımı keyif verir.
  • Cildinizi canlandırır ve nemlendirerek temizler.

yvesrocher-hydra-vegetal

Yves Rocher Hydra Vegetal Yüz Temizleme Jeli; ürünün üzerinde yazan açıklamadaki gibi su gibi hafif dokuda ve hoş bir kokuya sahip. Kullanımı ciddi anlamda mis gibi kokusuyla keyif veriyor. 🙂 Cildimi germiyor. Kurutmuyor. Cildimde herhangi bir sivilcelenme problemine de yol açmadı.

Ben bu jeli her duşta, bazen de sabahları yüzümü yıkarken kullanıyorum. Gerçekten çok memnun kaldım. Aradığım tüm özellikler bir arada. Sanırım nokta atışı yaptım. 🙂 Ürün aynı zamanda paraben, sabun ve mineral yağ içermiyor. Fiyatı 32,90 TL. Hatta bitince büyük boyunu da alabilirim.
Yakın zamanda tonik hakkındaki yorumlarım da gelecek… Ürünü Yves Rocher satış noktalarından da alabileceğiniz gibi online olarak da şuraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın