Yves Rocher Hydra Vegetal Tonik

yvesrocher

Merhaba cilt bakımına önem veren güzel hatunlarım. Benimkisi de ne blog yazma aşkıysa Pazar sabahı bile geçtim başına. 🙂 ♥ Uzunca bir süredir sivilce problemleriyle uğraşıyorum. Hangi ürünü denesem ertesi gün yüzümde bir sivilceyle uyanıyorum. Tabii ki o esnada bir dermatologa da göründüm. Aslında problem edecek birşeyim olmadığını söylese de taktım bir kere.
Sonuç olarak bir süredir almayı düşündüğüm, aslında karma cilt tipine sahip olmama rağmen bazı ürünlerin yüzümde gereksiz gerginlik yaratmasından rahatsız olduğum için Yves Rocher‘in kuru ciltler için olan Hydra Vegetal serisindeki bu yüz temizleme jeli ve toniği aldım.

yvesrocher-hydravegetal-tonik

Bugünkü konuğumuz da; nemlendirici ve ferahlatıcı toniği. Neyse bu kadar bıdı bıdı yeter bence. Ürünü incelemeye geçelim… 200 ml’lik plastik bir şişede olan bu tonik Yves Rocher’in tüm ambalajları gibi şık bir tasarıma sahip.

yvesrocher-hydravegetal

Akağaç özsuyu, mavi agav özsuyu ve organik hamamelis suyu içerikli toniğin vaatleri;

  • Nemsiz kalan ciltler için özel olarak formüle edilmiş olan nemlendirici ve ferahlatıcı tonik, ciltte kalan kalıntıları ve gözenekleri derinlemesine arındırıp temizleyerek, bakım kremi öncesi cildi hazırlar.
  • Cilde ışıltı verir ve cildi canlandırır.

yvesrocher-tonik

Yves Rocher Hydra Vegetal Tonik; Hoş bir kokuya sahip. Cildimi germiyor. Kurutmuyor. Cildimde herhangi bir sivilcelenme problemine de yol açmadı. Her ihtiyacım olduğu zaman kullanıyorum. Hatta geceleri kullandığım zamanlarda ardından nemlendirici bir krem sürme ihtiyacı dahi duymuyorum. Gerçekten çok sevdim. Fiyatı 32,90 TL. Hatta bitince büyük boyunu da alabilirim.
Yüz temizleme jeli hakkındaki yorumlarımı okumak isterseniz TIK TIK
Ürünü Yves Rocher satış noktalarından da alabileceğiniz gibi online olarak da şuraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın