Yves Rocher Hydra Vegetal Jel Krem

Merhaba sevgili ailem. Bugün bloğumu Yves Rocher yazılarıyla doldurmaya niyetliyim. Uzun zamandır denediğim ürünleri ancak yazma fırsatı bulmuşken hepsini bir arada çıkarayım istedim. Sitemin bildirimlerini açtıysanız şaşırmayın.☺ Şimdi bahsedeceğim ürün ise; Yves Rocher Hydra Vegetal Jel Krem.

yvesrocher-hdravegetal-nemlendirici

Karma bir cilt tipine sahip olduğum için gündüz kremleri kullanmak cildimi rahatsız ediyor. Fazlalık hissediyorum ve bu hisse dayanamıyorum. İlerleyen zamanlarda kullanır mıyım bilemiyorum ama şuan için en azından durum bu şekilde. Ve bu yüzden de geceleri kullanmak için cildimi iyi nemlendiren kremler tercih ediyorum. Bundan önce yine Yves Rocher’in Kırışık Karşıtı Işıltı Veren Gece Bakım Kremini kullanıyordum. Yazısını okumak isterseniz TIK TIK… O bitince de bu defa Hydra Vegetal serisinden (ki bu serideki diğer ürünleri de severek kullanmışımdır.) normal ve karmaya dönük ciltler için özel olarak geliştirilmiş olan Jel Kremi aldım.

yvesrocher-hdravegetal-jel-kremyvesrocher-hdravegetal-jel--krem

Yves Rocher Hydra Vegetal Jel Krem

50 ml’lik şeffaf cam kavanozda. Yine serinin diğer ürünleri gibi kokusu ferah ve güzel.

Biraz vaatlerine, hakkındaki bilgilere bakalım…

  • İçeriğindeki Edulis Öz Suyu (Kaz Ayağı Bitkisi) , su tutma ve nemlendirme özelliği ile cildin her katmanının uzun süre nemli kalmasını sağlar.
  • Cilt anında nem kazanır, 48 saat boyunca nemliliğini korur canlı ve ışıltılı bir görünüm kazanır. Hafif ve ferah jel dokusu cilt tarafından anında emilir.
  • Sürdürülebilir şekilde yönetilen ormanlardan elde edilen ambalaj ve geri dönüştürülebilir kavanoza sahip
  • Nemlendirici Jel Krem %90 doğal içeriğe sahiptir.

yvesrocher-hdravegetal-48saat-nemlendiren-jel-krem

Fotoğrafta gördüğünüz kadar ürün tüm cildim için yeterli oluyor. İlk kullandığımda biraz bol kepçe aldığım için yüzüm bu kadar neme dayanamamıştı. Sonrasında az alarak elimde ısıtıp öyle uyguladım yüzüme. Böylece daha güzel sonuç aldım. Bu krem gerçekten benim cildimi neme doyuruyor. Tam istediğim! Makyaj altında da gayet iyi oluyor. 48 saat olmasa da nemlendirme başarısı bence iyi. Benim karma ve oldukça hassas aynı zamanda sivilceye meyilli cildimde herhangi bir sivilce sorununa da yol açmadı. Bitince yeniden alabileceklerim arasında.

Not : Silikon, Mineral Yağ, Renklendirici ve Paraben içermiyor. Online olarak satın almak isterseniz BUYRUN BURAYA TIKLAYIN

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın