Yves Rocher Hair Repair Oil / Yıpranmış Saçlar İçin Onarıcı Saç Yağı

yvesrocher-yipranmissaclaricin-onarici-sacyagi

Merhaba! Özellikle benim gibi en çok da saç bakımına düşkün ve her türlü saç bakım ürününü denemeyi sevenler burda mı? Bugün sizlere bahsedeceğim ürün ise Yves Rocher markasının Yıpranmış Saçlar İçin Onarıcı Saç Yağı üzerine olacak. Ürün hakkında detaylara geçmeden önce saç yapımdan bahsedeyim. Uzun ve ince telli, sürekli karışan, işlem görmüş saçlara sahibim. Bakımı oldukça zor ve herhangi bir saç ürününü beğenebilmem öyle kolay olmuyor.

yvesrocher-jojoba-sacyagi

Ürün; Organik Jojoba yağı, Organik Babassu Yağı ve Güney Amerika Fındığı Yağı içeriyor. Yıpranmış saçları derinlemesine beslemeyi, saçları dış etkenlere karşı korumayı ve  saçı yağlandırmadan onarmayı vaat ediyor. Aynı zamanda paraben ve renklendirici içermiyor. Ben bu ürünü saçlarımı yıkamadan önce kuru saçlarıma saç tellerim boyunca, diplere değirmeden uyguluyorum. En az 10 dk durması önerilse de, vaktim varsa 2/3 saat kadar da bekletebiliyorum. Duş sonrasında Yves Rocher’in Yıpranmış Saçlar için olan serisinden Durulanmayan Saç Bakım Kremi’yle birlikte kullanıyorum. Krem hakkındaki detaylı yazımı şurada bulabilirsiniz.

yvesrocher-sacbakimyagi

150 ml’lik plastik, çekici bir tasarıma sahip bir şişede. Kapağı çevrilerek açılıyor ve üzerindeki minik delikten ne kadar ürün alacağımızı kendimiz belirleyip kullanabiliyoruz. Bu şekilde ürün israfı da olmamış oluyor. Kokusu muhteşem. Saçlarımdan kolay bir şekilde temizleniyor. Peki bu yağın benim saçlarımdaki etkisi ne oldu? Kokusunun muhteşemliği ve saçlarıma kattığı bir tık yumuşaklık dışında öyle ekstra bir özelliğini gözlemleyemedim. Ürünü kullanınca duş sonrası rahat bir şekilde saçlarımı tarayamıyorum. Saç kremi yada ıslak saça uygulanan yağlardan kullandığım zaman saçlarımı daha kolay tarayabiliyorum. Genellikle tararken sıkıntı yaşamamak için ekstra ürünler kullanıyorum zaten. İşlem görmemiş saçlara sahip olanların çok daha memnun kalabileceğini düşünüyorum. Fiyatı 27,90 TL. Denemek isterseniz şuraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

2 comments

  1. Hepsini okudum??

Bir cevap yazın