Yves Rocher Güneş Sonrası Nemlendirici Onarıcı Süt

Merhaba sevgili ailem. Muhteşem ötesi Datça Tatilimizin ardından bize yine Ankara Yolları göründü. Bu tatil dolayısıyla bende bir sürü yeni ürün denedim. Yeni denediğim ürünler arasında da neredeyse memnun kalmadığım hiç olmadı. Son alışverişlerimde resmen nokta atışı tercihler yapmışım. Memnun kaldığım, kullanmaya doyamadığım bir ürün de vardı ki o da bizim bugünkü misafirimiz olan; Yves Rocher Güneş Sonrası Nemlendirici Onarıcı Süt. 

yves-rocher-gunes-sonrasi-nemlendirici-onarici-sut

Aslını söylemek gerekirse Yves Rocher alışverişimde bu güneş sonrası sütü almak gibi bir fikrim yoktu. Bu ürün bana alışverişim esnasında hediye edildi. Açıkçası önceleri güneş sonrasında bu tarz ürünlerin pek yarayacağını düşünmediğim için kendi hür irademle almazdım.☺ Ama kendisiyle yollarımızın kesişmesi çok iyi oldu. Hatta birazdan insta storylerimde de tatilde severek kullandığım ürünlerden içerisinde güneş sütü de dahil olmak üzere takipçilerime bunu neden bu kadar çok sevdiğimden bahsedeceğim. Ve tabii ki şimdi size de…

yves-rocher-gunes-sonrasi-nemlendirici--onarici-sutyves-rocher-gunes-sonrasi-nemlendirici-sut

Yves Rocher Güneş Sonrası Nemlendirici Onarıcı Süt

  • Dermatolojik ve oftalmolojik olarak test edilen ve aynı zamanda içerisinde renklendirici, mineral yağ ve paraben içermeyen bu güneş sonrası süt yoğun bir şekilde cildinizin nemlenmesine yardımcı olmayı,
  • Güneşin yol açtığı zararları onarmayı, cildi yatıştırmayı,
  • Ferah dokusu ve akışkan yapısı ile ciltteki gerginlik hissini azaltmayı,
  • Böylelikle cildiniz esnekliğine yeniden kavuşacağını,
  • Cildinizi nemlendirerek yatıştırmasının yanı sıra, bronzluğunuzun da daha uzun süreli korunmasına yardımcı olmayı vaat ediyor.

yves-rocher-gunes-sonrasi-onarici-sut

Kullandığım güneş kremlerinin cildimi iyi koruyamaması ve ayrıca benimde güneşin dik açıyla vurduğu sıralarda hala havuzda, denizde vs olmamdan kaynaklı olarak vücudum bayağı bir yandı. Hatta bu sebepten canım yandığı için tatilimin bir kaç günü bana eziyet oldu. Yanımda Yves Rocher Güneş Sonrası Sütünü getirdiğim için hemen kullanmaya başladım.

  • Vücudumuzda yanan bölgeleri özellikle omuz kısımlarımdaki yanıkları güzel bir şekilde yatıştırdı.
  • Aynı zamanda cildimi nemlendirdiği için vücudumda yanan bölgeler kurumadı.
  • Gerginlik hissini en aza indirmesinin yanısıra verdiği nem hissi hemen uçup gitmiyor. Bu sayede cildi neme doyuruyor.
  • Hafif çiçeksi, ferah bir kokusu var. Asla rahatsız etmiyor.
  • Benimle birlikte eşimde kullandı. O da çok sevdi. Tatilde ilaç gibi geldi resmen bize. Bu sebepten bundan sonra tatile çıkarken yanımıza almadan gitmeyeceğimiz bir ürün artık.

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın