Yves Rocher Elixir Jeunesse Detoks Etkili Yaşlanma Karşıtı Temizleme Yağı

Yves Rocher ürünü mü o? Hmmm Yves Rocher severiz!♥ Herkese merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere ismi oldukça uzuuuun fakat işlevini saniyeler içerisinde tamamlayan Yves Rocher Elixir Jeunesse Detoks Etkili Yaşlanma Karşıtı Temizleme Yağından bahsedeceğim.

Yves-Rocher-Elixir-Jeunesse-Yaslanma-Karşiti-Temizleme-Yagi

Bu yağ bana Yves Rocher Ailesi tarafından PR ürünü olarak gönderildi. Fakat ben daha öncesinde görselde de gördüğünüz üzere aynı temizleme yağının papatyalı serisindekini kullanmıştım. Hatta bitince tekrar almayı planlıyordum. Tabii Jeunesse de bitecektir elbet. Her ikisi de bittikçe alacağım cilt bakımımın vazgeçilmez parçalarından oldular çünkü. Ben yazıma başlamadan şuraya bir link bırakayım. Satın almak isterseniz TIK TIK…

Yves-Rocher-Elixir-Jeunesse-Detoks-Etkili-Yaslanma-Karşiti-TemizlemeYagi

Bu temizleme yağı farklı markalarda da mevcut olan benim ilk kez Yves Rocher’den satın alıp denediğim; makyajınızı çıkarmak için kullanabileceğiniz bir çeşit cilt bakım yağı diyebiliriz.

Dermatolojik ve oftalmolojik kontrol altında test edilen, Mineral yağ ve silikon içermeyen ve hatta vegan ürün olan;

Detoks Etkili Temizleme Yağı , formülündeki Afloyanın etkisiyle cildi arındırmayı, cilde daha canlı ve genç bir görünüm kazandırmayı, Doğal cilt yaşlanmasına etki eden faktörlere ve cildin yaşlanmasını hızlandıran ve arttıran dış etkenlere (hava kirliliği, UV,stres vs..) karşı savaşmayı, Tek bir adımda en kalıcı makyajı bile tamamen temizlemeyi vaat ediyor.

Yves-Rocher-Elixir-Jeunesse-Detoks-Etkili-Yaslanma-Karşiti-Temizleme-Yagi

Yves Rocher Elixir Jeunesse Detoks Etkili Yaşlanma Karşıtı Temizleme Yağı Nasıl Uygulanır?

Makyajınızı çıkarmak için yağı kuru yüzünüze ve gözlerinize uygulayın. Yağın süt formuna dönüşebilmesi için yüzünüze su ilave edin ve yuvarlak masaj hareketleriyle temizleme yağını uygulayın. Ardından yüzünüzü su ile durulayın.

  • Ürün; Su ile temasında yağ formu süt formuna dönüşüyor ve masaj yapar hareketlerle uyguladığınız zaman makyajı anında çıkarıyor.
  • Özellikle göz makyajlarını çıkarmak benim korkulu rüyamdı. Sürekli pamuklarda dökülen kirpiklerimi görürdüm. Ama bu yağ sayesinde öyle bir sorun kalmadı çok şükür.
  • En güzel özelliğinin bir diğeri ise ciltte yağlı bir his bırakmaması. Ve benim karma-hassas-sivilceye meyilli cildimde sivilce problemi yaratmaması!♥
  • Yağ formunda olduğu için ilk etapta sivilce yapmasından çekiniyordum ama mağaza personelinin rahatlatması ile (papatyalı olandan bahsediyorum) almış oldum ve iyiki almışım.
  • Jeunesse de aynı şekilde beklentimi fazlasıyla karşıladı. Cilde daha canlı, nemli ve arınmış bir görünüm sağlıyor aynı zamanda formülü hassas ciltler için de uygun.

 

YVES ROCHER PAPATYA ÖZLÜ YÜZ YIKAMA YAĞI YAZIMI ŞURAYA TIKLAYARAK OKUYABİLİRSİNİZ.

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Beni yakından takip etmek isterseniz instagramdan esrauludag_ hesabımdan takip edebilirsiniz. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın