Yves Rocher Durulanmayan Onarıcı Saç Bakım Kremi

yvesrocher-durulanmayan-sackremi

Merhaba! Saçlarıma her türlü saç bakım ürününü kullanmayı seviyorum. Deneyip memnun kaldıklarımı sürekli kullanıp, memnun kalmadıklarımı da sırf bitirmiş olabilmek için kullanıyorum. Bugün sizlere bahsedeceğim bir diğer saç bakım ürünü ise; Yves Rocher’e ait durulanmayan onarıcı saç bakım kremi.

yvesrocher-onarıcı-sackremi

İçerisinde jojoba ve shea (karite) yağı bulunduran saç bakım kremi çok kuru veya yıpranmış saçlar için saç tellerini güçlendirmeyi ve beslemeyi vaat ediyor. Paraben, silikon ve renklendirici madde içermiyor.

yvesrocher-durulanmayan-onarici-sackremi

Ürün 200 ml’lik bir plastik şişede. Kapağını hafif yukarı kaldırıp şişeyi sıkarak ne kadar ürün alabileceğimizi kendimiz belirliyoruz. Herhangi bir şekilde akma yada dökülme tehlikesi olmayan bir ambalaja sahip.

yvesrocher-reparation-repair

Ürün krem formda akışkan olmayan bir yapıda. Daha yakından görebilmeniz açısından kapağını çıkarıp fotoğrafladım.  Duştan sonra saçlarımı daha kolay tarayabilmek için havluyla saçlarımın ıslaklığını alıp, nemli saçlarıma ceviz büyüklüğünde kremi alıp uçlardan başlayarak saç diplerime değirmeden masaj yapar hareketlerle uyguluyorum. Bazı zamanlarda bu işlemi uygulayıp saç kurutma makinesiyle saçlarımı hafif kuruttuktan sonra yine az miktarda ürünü saçlarıma sürüp tarıyorum. Saç boyutunuza göre daha az yada daha fazla miktarda ürün kullanabilirsiniz. Benim saçlarım uzun olduğu ve işlem gördüğü için ceviz büyüklüğünde ürün ancak yeterli oluyor. Saçlarımda ağırlık yapmıyor. Saçlarım uzun, ince telli ve sürekli karışan bir yapıya sahip. Sorarsanız kolaylıkla saçlarını tarayabiliyor musunuz? diye. Evet tarıyorum fakat daha rahat tarayabilmek ve daha çok etkisini görebilmek adına fazla ürün kullandığımda saçlarıma yağlı bir görünüm veriyor. Uygularken fazla ürün kullanmanızı tavsiye etmem. Fiyatı 27,90 TL. Bu ürüne ve serinin diğer ürünlerine göz gezdirmek isterseniz şuraya tıklayabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın