Yumoş Sıvı Deterjan

Herkese merhaba sevgili ailem. Yıllardır severek kullandığımız, her birimizin evinden geçen Yumoş Yumuşatıcıların artık deterjanları da var! İlk çıktığı andan itibaren merak ediyordum ki, deterjan alışverişi için markete gittiğimde gördüm. 3 farklı çeşiti olan Yumoş Sıvı Deterjanların ben renkliler için olanını almayı tercih ettim. Yanılmıyorsam, siyahlar, renkliler ve beyazlar için olan çeşitleri mevcut.

yumos-deterjan

2520 ml’lik şişede yer alan Yumoş Sıvı Deterjanla toplam 42 yıkama yapılabiliyor. Çiçeksi hoş bir kokusu var. Rahatsız eden ağır kokulardan değil. Renkli kıyafetlerimiz için kullanıyorum sadece. Tabii siyahlar da buna dahil. Kıyafetlerimizin rengini soldurmuyor. Çamaşırlarımız yıkandıktan sonra kokusu saatlerce kalıyor. Yanlış hatırlamıyorsam indirimdeyken 24 – 25 tl gibi bir fiyata satın almıştım. Açıkçası memnun kaldım diyebilirim. Uzun zamandır Persil sıvı deterjan kullanan biri olarak Yumoş da iyi iş çıkartıyor.

yumos-renkli-giysiler-deterjan

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın