Yumoş Kumaş ve Oda Kokusu Spreyi

Herkese merhaba sevgili blog okuyucularım. Bugün sizlere Yumoş Kumaş ve Oda Kokusu Spreyinden bahsedeceğim. Aslında Chakra markasınınkini almayı düşünüyordum fakat o biraz Yumoş’a kıyasla daha yüksek fiyatlı olduğu için ilk bunu denemek istedim.

yumos-kumas-oda-spreyi

Yumoş Kumaş ve Oda Kokusu Spreyi 500 ml’lik bir boyutu var ve spreyli şişede bulunuyor. Birçok farklı çeşiti vardı fakat ben pembe şişeli “Çiçek Bahçesi” olanını tercih ettim. İsmi gibi çiçeksi bahar tazeliğinde hafif güzel bir kokusu var.

KULLANILDIĞI ALANLAR İSE;

  • Kumaş döşemeli mobilyalar, perdeler, halılar,
  • Evinizde kötü kokuların giderilmesinde,
  • Çamaşırlarda vs.

Ben genelde kıyafetlerime direkt sıkmayı tercih etmiyorum. Bazen çamaşırları çamaşır askılığına astıktan sonra üzerine sıkıyorum veya gardrobuma fıstlıyorum. Kıyafetlerim bu sayede daha güzel kokuyor. Yada bazen evin içerisine sıkıyorum. Gayet memnun kaldım ben. Bittikçe diğer çeşitlerini de deneyebilirim. Yanılmıyorsam fiyatı 20 tl civarıydı.

yumos-kumas-oda-spreyi-

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Beni yakından takip etmek isterseniz instagramdan esrauludag_ hesabımdan takip edebilirsiniz. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın