Yırtık Kot Pantolon İle Gömlek Kombinim

Merhaba sevgili ailem. Yaz yavaş yavaş yaklaşırken gömlek sezonunu da açmış bulunuyorum. Genel olarak gömlek giymeyi seven bir kadın olduğum için bu mevsimler tam bana göre!♥ Gardrobuma yeni eklediğim buz mavi yırtık kot pantolonumla birlikte kombin yapmışken sizinle de paylaşmak istedim. Artık bloğumda yavaş yavaş kombin önerileri yazmak istiyorum çünkü.

acik-mavi-yirtik-pantolon

Size pek de yırtık gelmeyen bu kot benim için bayağı bir yırtık aslında. Neden mi? Çünkü bu benim ilk yırtık pantolonum. ☺ Nedendir bilmiyorum ama yırtık pantolonlara karşı bir fobim vardı. Şimdiye kadar hiç tercih etme ihtiyacı duymadım. Ama artık bir yerden başlamak gerekiyordu. Yıktım duvarlarımı.☺☺☺

yirtik-pantolon-kombinleriyirtikpantolon-siyah-beyaz-cizgili-gomlek-kombini

Bu pantolonu ise siyah-beyaz çizgili gömleğim, siyah süet stiletto ayakkabılarım ve ince siyah kemerimle kombinledim. Gömleğimin sağ tarafı dikey çizgili, sol tarafı ise yatay çizgili. Aynı zamanda sol tarafında birde boncuk işlemeli küçük cep detayı bulunuyor.

yirtik-pantolon-gomlek-kombinikoton

Ben bu spor – şık kombinimi çok sevdim. Fazla klasiğe kaçmadan hoş bir uyum olduğunu düşünüyorum. Şimdi gelelim detaylara.

  • Kot : Ankara/Tunalı Hilmi Pasajından Küçük Bir Butikten aldım.
  • Gömlek : Koton
  • Ayakkabı : Bershka
  • Gözlük : Stradivarius

koton-gomlek

Şimdilik bu kadar. Kombin yazılarıma devam edeceğim. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere…

Hoşçakalın…♥

 

Bir cevap yazın