XP Eyebrow / Kaş Farı

xp-eyebrow

Merhaba güzel ailem. Bugün inceleyeğimiz ürün; XP markasından aldığım 3’lü kaş farı. Son zamanlarda gerek far paletleri, gerekse mat ve likit mat rujlarıyla revaçta olan XP markasından benim ilk edindiğim ürün bu oldu. XP markası sahibi Karatekin Kozmetik olan bir Türk markası. Ürünleri Çin’de üretiliyor. L.A Girl markasının üretildiği fabrikada üretildiğini de duymuştum.

xpkozmetik

3’lü kaş farının birden fazla seçeneği de vardı. Fakat içerisinde kaş kemiklerini aydınlatmak için kullanılacak olan far da bulunduğu için ben 1 numaralı olanı tercih ettim. Palette bej, sıcak alt tonlu bir kahve ve küllü kahve olmak üzere 3 renk far bulunuyor.

xpkaşfarı

Farın pigmentleri 10,00 TL’lik fiyatına kıyasla oldukça güzel. Ben genelde kaşlarımın rengine uygun olduğu için paletin sağ köşesindeki küllü kahve renginde olan farı kullanıyorum. Kaş kemiklerimi aydınlatmak için de soldaki bej tonlu farı kullanıyorum. Ortadaki far kaş rengime uymadığı için göz makyajlarımda da kullanabilirim.

xp-kaşfarı

İçerik takıntısı olanlar için paletin arka kısmını da fotoğrafladım. Ben bu ürünü Ankara’da japon pazarı tarzı bir mağazadan aldım. XP Kozmetik’in diğer ürünlerine bakmak yada satın almak isterseniz şuraya bırakacağım linkteki instagram hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

2 comments

  1. Bayıldım bende bulduğum yerde alacağım fırçasıda varmış fiyatıda çok uygun

Bir cevap yazın