Wozaj Stamp Eyeliner Kiti / Takibu.com

takibu.com-eyeliner

Merhaba. Geçtiğimiz hafta Takibu.com‘dan şu sıralar fazlaca revaçta olan baskı eyeliner setinin kargosunu almıştım. Ben daha önce bu tarz bir ürün denedim. Eyeliner çekemeyenler, çekmekte zorlananlar için  güzel bir seçenek oluyor gerçekten.
Takıbu’ya ait Wozaj Stamp (Baskı) Eyeliner Kiti‘ni elime ulaştığında ben hemen denedim. Merak edenler için de geciktirmeden hemen yazısını yazmak istedim. O zaman incelemeye başlayalım…

wozaj-eyelinerwozaj-eyeliner-takibu

Wozaj Stamp / Baskı Eyeliner Kiti;

  • 1 tane sağ ve sol gözde kullanmak için tasarlanan baskı aparatı,
  • 1 tane eyeliner fırçası ve
  • 1 tane de eyeliner kutusu olmak üzere 3 parçadan oluşuyor.

stamp-eyelinerbaski-eyeliner-takibubaski-eyeliner

Baskı aparatının uçları orta seviyede bir kalınlıkta. Gayet ideal bir başlığa sahip. Baskı ucunu içerisi sıvı eyelinerla dolu ve içerisinde sünger bulunan eyelinera batırıp kuyruğu çekiyoruz. Fırça ile kuyruk kısmından başlayıp göz pınarına doğru eyelinerı çekerek kalan kısmı tamamlıyoruz. Aşağıda adımları tek tek göstereceğim.

eyeliner-takibubaski-eyeliner-wozajwozaj-baski-eyeliner

Baskı aparatını eyeliner kutusundaki süngerin üzerine bir defa batırmanız yeterli oluyor. Sonucu gözlerimdeki uygulamadan önce bir de elimin üzerinde göstermek istedim.

takibu-wozaj-stamp-eyeliner

Ve tam olarak adımlar da bu şekilde tamamlanıyor. Görselde çok basit gibi görünse de ilk yapmaya başladığım sırada elim alışana kadar biraz zorlandım açıkçası. Baskının oval şekilde olan boşluk kısmını gözünüzün kuyruk kısmına odaklamanız gerekiyor. Bu arada eyelinerın kalıcılığı ve siyahlığı çok başarılı.
Bu eyeliner setinin fiyatı 30,00 TL gibi birşey. Takibu.com‘dan satın alabilirsiniz…♥

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın