Wet’n Wild / Wild Shine – Protective Base Coat ( Baz Oje)

wetnwild-wildshine-basecoat

Merhaba! Hadi bugün Wet’n Wild markasının baz ojesinden bahsedelim. Yazımın detayına inmeden önce baz ojelerin ne işe yaradığını anlatayım. Özellikle koyu renkli ojeler kullanıyorsanız; bu ojeleri asetonla çıkardıktan sonra dahi tırnakta boya bırakıyor. Base coat olarak adlandırılan baz ojeler ise ojelerin tırnağı boyamasını önlüyor ve daha pürüzsüz görünmesine yardımcı oluyor.

basecoat

Wet’n Wild markasının Protective isimli baz ojesi ise benim ilk deneyimlediğim baz oje. Şuan benim kullandığım yani görseldeki ürün Wild Shine serisinin eski versiyonlu ojesi. Yeni versiyonlu ojelerin şuradaki yazımda görebileceğiniz üzere; şişeleri farklı. Yapıları aynı mı bilemeyeceğim.

topcoat

Fırçası orta kalınlıkta ve kolay uygulama yapabilme açısından gayet ideal. Fakat bu oje saatlerce kurumuyor. Üzerine oje sürerken sürdüğüm ojeyi mahvediyor. Ojeyi düzgün bir şekilde sürmem imkansız oluyor. Bir defasında üşenmedim bu baz ojeyi, bir gün boyunca tırnaklarımda beklettim. Tamamen kurudu ve o şekilde üst katı sürdüm. Yok yine olmadı. Yine düzgün bir şekilde ojemi süremedim. Fiyatı 3,95 TL. Yukarıda da bahsettiğim gibi yeni versiyonu böyle mi bilmiyorum ama ben bunu hiç ama hiç sevmedim. Senin için söyleyeceklerim bu kadar tatlım. Çok bile konuştum.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın