Wet’n Wild – Wild Shine Ojeler

wetn-wild-wildshine-ojeler

Merhaba! Ojesiz gezmeyenler klübü olarak çok tatlıyız değil mi? Yalnız yazıyı detaylandırmadan, şimdi yaptığım birşeyden bahsedeceğim. Yazıya başlamadan su içeyim dedim. Yanı başımda su yerine aseton varmış az kalsın tatlılıktan ölecektim. 😀 😀 😀 Neyse gelelim konumuza. Bugünkü konuğumuz Wet’n Wild markasının güzel mi güzel Wild Shine serisindeki ojeleri.

wetnwild-oje

Bu ojelerden ilk kez deneyeceğim zaman seriden sadece bir tane oje almıştım. Beğenince bir tane daha, bir tane daha derken şuan durumumuz bu şekilde. İlerde çok daha fazla olacağından eminim. Ama şimdilik ellerimdeki ojelerle sitemde bir Wild Shine dosyası açmam lazım dedim. Serinin fırçaları orta kalınlıkta ve kolay uygulama açısından gayet ideal.

wetnwild-nailcolor

Şuan tırnaklarımda siyah oje olduğu için sadece bunu fotoğrafladım. Tek katta renkleri benim için yeterli olmuyor. İkinci katı geçince daha güzel oluyor. Şuan tırnaklarımda da ikinci katı geçmiş hali mevcut. Ojelerin boyutları 12,3 ml ve fiyatları 3,95 TL. Bir tek en sağdaki gri simli olan ojeyi pek sevemedim simler sürekli şişenin aşağı kısmına biriktiği için simleri fırçaya alıp ojeyi uygulaması zor oluyor. Onun dışında diğer düz renklerle aramızda herhangi bir problem yok. 😉 Severek kullanıyorum. Soldan sağa kodlarını da yazmadan yazımı bitirmeyeyim. Gold olandan başlıyorum ve sırasıyla; E470B Ready To Propose, E487E Grape Minds Think Alike, E485D Black Creme, E479D Casting Call, E471B Kaleidoscope.

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın