Wet’n Wild Tekli Far – Nutty

wetn-wild-tekli-far-nutty

Merhaba güzel ailem. Bugün biraz da makyaj üzerine konuşalım istedim. Wet’n Wild‘ın tekli farlarından en çok tutulan renklerden biri de Nutty. Tabii bu güzelliği bende denemesem olmazdı. Son Gratis indiriminde bu farı sanıyorum ki 4,50 TL gibi bir fiyata aldım.

wetnwild-nutty

Fotoğrafta biraz daha büyük görünüyor ama aslında minicik bir ambalajda. 1,7 gram ablaları. 🙂 Yalnız Wet’n Wild’ın tüm ürün ambalajlarında olduğu gibi bunun ambalajı da biraz düşük kalite. Kırılmaya bayağı eğilimli. Ama ürün içerikleri genel olarak o kadar güzel oluyor ki, uygun fiyatını da göz önünde bulundurursak ne kadar para veriyorsak o kadar karşılık alabiliyoruz bu markada diyebilirim.

wetnwild-nutty-teklifar

Wet’n Wild Nutty; sürümü o kadar yumuşak, yapısı o kadar güzel ki… Hele rengi… İçerisinde sedefli yansımalar bulunan tam olarak rengini tanımlamak güç olsa da gri ile acı kahvenin karışımı bir far. Pigmentasyonu gayet başarılı. Biraz tozutuyor ama benim için problem değil.

wetnwild

Ben genel olarak tek başına sürülünce de harikalar yaratan farları çok seviyorum. İşte Nutty de onlardan bir tanesi. Uygun fiyata alınacak en güzel farlardan olduğunu düşünüyorum. Sizin yoksa hala Nutty’niz yok mu? Ne duruyorsunuz çıkın çıkın alın. 😀

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın