Wet’n Wild Rose İn The Air Far Paleti

Herkese merhaba güzel ailem. Wet’n Wild‘ın meşhur Rose İn The Air Far Paletini sonunda bende aldım a dostlar. Aslında ilk çıktığı sıralarda almak istiyordum ama o sıralarda yurtdışından Morphe far paleti istettiğim için nasıl olsa benzer renkler onda da olduğu için bu paleti almayı erteledim. Sonrasında bir problem olup, paletim elime ulaşmayınca hemen bu paleti aldım.

wetn-wild-rose-in-the-air

Rose İn The Air Palette toplam 10 renk bulunuyor. Genelde sıcak tonların kiremitlerin, kahvelerin, mürdümlerin bulunduğu bir palet. 8 adet mat, 2 adet ışıltılı fardan oluşuyor. Ben aslında en çok alttaki kahvemsi geçiş rengine vurulduğum için bu paleti almak istemiştim. Daha önce yine Wet’n Wild’ın meşhur Comfort Zone’unu kullandığım için Wet’n Wild Far Paletlerini seviyorum zaten.

wetn-wild-rose-in-the-air-far-paletiwetn-wild-far-paleti

Tüm renklerin bileğimdeki, far bazı olmadan iki kat sürülmüş halleri bu şekilde. Aşağıdaki fotoğraflarda bu paletle yaptığım göz makyajını da göreceksiniz. Okumaya devam edin.☺

wetn-wild-roseintheairwetn-wild-rose-in-the-air-farpaletirose-in-the-air

Yine fotoğraflar arasında karar veremeyip hepsini paylaştığım bir günümdeyim. Aslında bu sayede siz daha iyi anlıyorsunuz. Ben sadece okuyucularımı düşünüyorum.☺Farların yapısı yumuşacık. Pigmentasyonları çok çok iyi. Fakat çok fazla tozutuyorlar. Tozutmayan fara rastlamadım şimdiye kadar ama bunlar biraz fazla tozutuyor gibime geliyor. Onun dışında herhangi bir problem yok. Tozutsalar da tozutmasalar da ben renklerini çok sevdiğim için her türlü kullanacağım.

gratiswetn-wild-far-paletleriwetn-wild-rose-in-the-air-eyeshadowwetn-wildwetn-wild-gratis

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

2 comments

  1. Makyaj çok hoş olmuş!!!! Bu palet bende de var ve ben de çook seviyorum. Beni bir tek sedefli renkleri hayal kırıklığına uğrattı; ama, onun dışında çok başarılı bir mat sonbahar paleti bence 🙂 Güle güle kullan Esra’cım, çok sevgiler!

Bir cevap yazın