Wet’n Wild Photo Focus Concealer

Merhaba güzel ailem. Son iki haftadır kafayı fena taktığım, tüm makyajlarımda elimden düşürmediğim, elimdeki bütün kapatıcılarımı neredeyse bir kenara bıraktıracak bir güzellik buldum ki hemen sizlerle de paylaşmak istedim. Bundan sanıyorum ki 3 – 4 ay önce kadar Wet’n Wild’ın yeni ürünleri ülkemize geldi. Photo Focus Fondöteni oldukça revaçtaydı hatta ilk sıralarda. O fondöten mat bitişli olduğu için çokta ilgimi çekmemişti ama concealerından denemesem olmazdı.

wetnwild-concealer

Daha öncesinden Wet’n Wild’ın Coverall Likit Kapatıcısını da denemiştim. Büyük merakla aldığım kapatıcının sonu hüsran olmuştu. Hiç memnun kalmamıştım. Detaylı yazısını okumak isterseniz şurada bulabilirsiniz. Aslında o kapatıcıdan sonra Photo Focus için de çekinmedim değil hani. ☻ Yinede denemek istedim.

wetnwild-photofocus-concealerwetnwild-kapatici

Wet’n Wild Photo Focus Concealer‘ın bendeki “Medium Tawny” rengi. Mağaza personelinin benim için uygun olan rengi gösterdiğinde kendisine uyup gösterdiği rengi almadığım için çok mutlu oldum.☻Çünkü Medium Tawny tam benim rengim. Göz çevremde renk eşitsizlikleri çok fazla olduğu için concealerdan istediğim tek şey aydınlık bir görünüm vermesinden ziyade renk eşitsizliklerini kapatması.

concealer-wetn-wild

Kapatıcı sünger uçlu bir aplikatöre sahip. Bu sebepten uygulaması da gayet pratik. Ben sünger uçlu aplikatörü olan kapatıcıların kullanımını daha çok seviyorum. Ne kadar ürüne ihtiyacımız varsa o kadar ürün alıp uygulama yapıyoruz.

wetnwild-photo-focus-concealerwetn-wild-phofocus-mediumtawny-concealer

Daha iyi anlayabilmeniz açısından concealerı birde uygulamalı olarak gösterdim. Kapatıcılığı oldukça yüksek. En sevdiğim özelliği ise ıslak bitişli olması. Hem bu kadar kapatıcı hemde ıslak bitiş mükemmel bence. Çizgilere birazcık birikiyor. Hangi kapatıcı birikmiyor ki?

mediumtawny

Before-after fotoğrafım arasındaki fark açık ara belli bence. İndirim döneminde kesinlikle yedekleyeceğim. Çok sevdim gerçekten. Aklınızdaysa bence bir şans verin. Ben çok severek kullanıyorum…♥

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın