Wet’n Wild Megaglo Contouring Palette / Kontür Paleti

wetnwild-konturpaleti

Merhaba güzel ailem. Şimdiye kadar Wet’n Wild markasına dair denediğim hiçbir üründe hüsrana uğramadım. Her bir ürününü severek, beğenerek kullandım. Kullanmaya devam ediyorum. Wet’n Wild Megaglo isimli kontür paletiyle de yine yaptı yapacağını ve gönlümün ”Top 10” listesine başarıyla girdi. 🙂

wetnwild-megaglo-konturpaleti

Kontür paleti aydınlatıcı ve kontür kısmından oluşuyor. Aslında ikili ürünleri kullanmayı ürünler birbirine karıştığı için sevmiyorum ama bu ürünün içerisinde kontür ve aydınlatıcıyı birbirinden ayıran iki farklı aparat bulunuyor. Kullanımı gayet pratik.

konturpaleti

carameltoffee

İki farklı seçeneği olan Megaglo kontür paletinin ben kumral tenli olduğum için ve genelde kontür ürünleri bronzer olarak kullandığım için daha sıcak tonlarda olan ”Caramel Toffee” rengini aldım. Dulce de Leche rengi biraz daha soğuk tonlar içerdiğinden beyaz tenliler için kontür kullanımında uygun olduğunu düşünüyorum.

wetnwild-megaglo-contouring-palette

Ambalajının fazla sağlam olduğunu söyleyemem. Yanlışlıkla elimden düşürdüğüm anda tuzla buz olacak gibi görünüyor. O yüzden gözüm gibi bakıyorum diyebilirim. Wet’n Wild uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri olan bir marka olduğu için ambalajına da çok takılmıyorum açıkçası. Yuvarlak kocaman bir paletin içerisinde iki güzel ürün daha ne olsun?

wetnwild

Caramel Toffee renginin kontür kısmı sıcak kahve tonlarında tam bir bronzer rengi. Cildime uyguladığım zamanlarda rengi çok daha sıcak görünüyor. Tam benim rengim diyebilirim. Aydınlatıcı kısmı ise sarı alt tonlu bir krem rengi. Paleti alma amacım ise tamamen aydınlatıcı kısmına gönlümü kaptırmam olmuştu.

wetnwild-carameltoffee

Bronzerı kullanıp elmacık kemiklerime aydınlatıcıdan biraz dağıttığım zaman bronzerın keskin, yapay duruşuna daha yumuşak bir hale getiriyor. Aynı zamanda göz makyajlarımda kaş kemiklerimi aydınlatmak için kullanıyorum. Günlük makyajlarımda highlighter olarak kullanıyorum. Göz altımı sabitlemek için kullanıyorum. Çok işlevli olarak her şekilde değerlendiriyorum yani. Ürünün pigmentasyonu harika. Birazcık tozutma problemi var. Onu da sorun etmiyorum. O kadar çok sevdim ki bittikçe alabilirim. Hatta kolisiyle alabilirim. 🙂

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın